Вода селянам - без ліцензії

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Вода селянам - без ліцензії

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Життя громад
ВОДА СЕЛЯНАМ - БЕЗ ЛІЦЕНЗІЇ

Одрадівська сільрада Новотроїцького району має власне комунальне підприємство. Без нього, звісно, задовольнити потреби селян в комунальних послугах не можливо. Адже водопровідні мережі села протяжністю майже 20 км та шість артезіанських свердловин треба щодня обслуговувати. В ході ревізії даного об’єкту КРУ виявило фінансових порушень в сумі майже 300 тис.грн. (безпідставне витрачання сум на відпускні, нарахування доплат з порушенням законодавства, зайве списання паливно-мастильних матеріалів та запасних частин).
Підприємство надавало послуги з водокористування без відповідної ліцензії, що призвело до порушення фінансово-господарської дисципліни та сплати штрафних санкцій. Не обґрунтовано також витрачено кошти на роботу техніки по ремонту водопровідної мережі. Втім, трактори Т-40 та ЮМЗ-6 не обліковувалися. Як же можна витрачати кошти на те, що не належить підприємству?
Керівники комунальної установи виправили суттєві бухгалтерські зауваження. На всіх винуватців складено протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії направлено до районної прокуратури.

Валентина Руденко, головний контролер-
ревізор контрольно-ревізійного відділу в
Новотроїцькому районі
КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей