Думка населення щодо стану свого здоров’я

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Думка населення щодо стану свого здоров’я

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

19.04.2010

“Думка населення щодо стану свого здоров’я”
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

З метою отримання інформації щодо самооцінки стану свого здоров’я та рівня захворюваності населення, Головним управлінням статистики у жовтні 2009р. проведене опитування осіб, які входять до складу домогосподарств, що брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя.
Підсумки опитування свідчать, що майже половина населення області оцінювало стан свого здоров’я як «добрий», кожні дві з п’яти осіб вважали стан свого здоров’я «задовільним». Оцінила свій стан здоров’я як «поганий» кожна дев’ята пересічна особа.
Кожний другий з опитаних осіб повідомив, що у 2009р. хворів.
Хронічні захворювання чи проблеми зі здоров’ям мали 31,5% опитаних.
Найбільш поширеними були гіпертонія та серцеві захворювання – про наявність яких повідомили відповідно кожна третя і кожна четверта особи, які мають хронічні захворювання. Кожна шоста особа хворіє на артроз або артрит (в т.ч. на ревматоїдний), 10% осіб страждають від мігрені або частого головного болю, 6% – мають виразку шлунку або 12 – палої кишки, по 4% відповідно мають захворювання з груп хронічного бронхіту, енфіземи легенів, страждають на алергію, діабет та неалергічну астму.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей