Паліндром — Мій Херсон

Місце для обговорення музичного життя регіону та усіх навколомузичних тем. Користувачі обговорюють новини та події, що пов'язані з музичним життям Херсонщини, діляться досвідом та знаннями про музику, виконавців та жанри. На форумі можна продати чи купити музичні інструменти та аудіоапаратуру
Відповісти
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1573
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Паліндром — Мій Херсон

Повідомлення Волонтери Херсону »

Р*сійські загарбники окупували наш Херсон на початку березня.
Та ми досі пам’ятаємо людну центральну вулицю, міський парк зі столітнім дубом, довжелезну набережну, водне таксі, вітрильники. Пам’ятаємо запах цвіту акації і смак солодких кавунів. Сумуємо за цим затишним містом і пишаємося мужністю його жителів, які попри загрозу життю взялися боронити наш спільний дім. Пишаємося тими, хто виходив на мітинги проти окупаційної влади і тими, хто сьогодні чинить підпільний спротив, що не дає загарбникам почуватися спокійно.

Паліндром:
“Херсон, Крим, Азовське море — це місця не одних літніх канікул в моєму дитинстві. Вони завжди асоціюються з чимось теплим і свіжим від морського бризу водночас. Пісня була зроблена досить швидко, керуючись щирим імпульсом зсередини. Після закінчення, я прослухав і зрозумів, що під цей трек буде класно їхати автівкою (як ми це робили з батьком колись) на Південь, до нашого моря, херсонських кавунів і свіжого повітря. В український Херсон”.



Ukraїner
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Музика”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей