Обмін знаннями. Україна - США

Разговоры о политике, политиках и политических партиях. Строго запрещено обсуждение личностей всех пользователей форума, в том числе модераторов
Ответить
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 662
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Обмін знаннями. Україна - США

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 04 апр 2017, 17:12

Представники Держаудитслужби вивчають американський досвід щодо внутрішнього контролю та системи аудиту бюджетних установ
Прес-служба Державної аудиторської служби України

Представники Держаудитслужби, які за результатом конкурсу запрошені до США для вивчення досвіду організації внутрішнього контролю й системи аудиту бюджетних установ, успішно ознайомлюються із системами державного аудиторського та фінансового контролю у США.

Учасники нашої делегації на чолі з Головою Держаудитслужби України Лідією Гавриловою ознайомилися із принципами діяльності органів, що здійснюють державний фінансовий контроль, їхніми завданнями, функціями та інструментами, які використовуються для захисту державних активів.

Протягом перших чотирьох днів візиту проведено зустрічі у Раді генеральних інспекторів з питань доброчесності та ефективності США (Council of the Inspectors General on Integrity and Efficiency (CIGIE)), у Національній асоціації державних аудиторів, ревізорів та скарбників (National Association of State Auditors, Comptrollers and Treasures (NASACT)), в Офісі спеціальних розслідувань (Special Investigations Office), у Рахунковій палаті США (United States Government Accountability Office (GAO)), в Управлінні генерального інспектора (Office of Inspector General (OIG)), у Департаменті охорони здоров’я і соціальних служб США (U.S. Department of Health and Human Services (HHS)), в Управлінні аудиту (Office of Audit) та в Казначействі США (United States Department of the Treasury).

Уся інформація, отримана на цих зустрічах, є корисною і можливою для застосування на практиці в Україні за умови уніфікації стандартів державного контролю в нашій державі.

Крім обов'язкових заходів, передбачених програмою, на вихідних усі представники делегації Держаудитслужби також взяли участь у волонтерському заході: спільно із кількома українськими студентами вони виготовляли арт-інсталяції для дитячих шкіл та вироби, які, за місцевою традицією, пізніше будуть реалізовані на аукціоні. Кошти, отримані від реалізації, будуть скеровані на потреби дітей.

Як повідомлялося, делегація Державної аудиторської служби України бере участь у навчальній програмі «Державна аудиторська служба: інструменти ефективного внутрішнього контролю й системи аудиту бюджетних установ» проекту «Навчальні програми професійного зростання», яка відбувається у США з 27 березня до 9 квітня 2017 року.
Більше аудиторських новин: http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/index

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 662
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Розвиток державної служби.Олег Муратов.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 24 май 2017, 12:26

У Південному офісі Держаудитслужби обговорили підсумки роботи
Прес-служба Південного офісу Держаудитслужби

Сьогодні, 23 травня, відбулося розширене засідання колегії Південного офісу Держаудитслужби, на якому було проаналізовано підсумки роботи за І квартал 2017 року та розглянуто низку питань щодо удосконалення роботи офісу, стану роботи з розгляду звернень громадян та виконавської дисципліни.

Участь у роботі колегії взяла заступник Голови Державної аудиторської служби України Юлія Солянік. На засіданні також були присутні голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов, директор Департаменту фінансів Одеської ОДА Марина Зінченко, директор Департаменту фінансів Одеської міської ради Світлана Бедрега, начальники управлінь Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській та Херсонській областях, керівники та фахівці структурних підрозділів апарату офісу.

Засідання колегії відкрив начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов, який розповів про пріоритетні напрями роботи у поточному році та висловив впевненість, що працівники офісу докладуть максимальних зусиль для якісного виконання поставлених завдань.

Перший заступник начальника Південного офісу Держаудитслужби Валентина Король проаналізувала ключові питання діяльності офісу, доповіла про результати роботи за звітний період та проведені контрольні заходи, спрямовані на забезпечення дієвості реформованої системи державного фінансового контролю.

Заступник Голови Держаудитслужби Юлія Солянік під час свого виступу акцентувала увагу на необхідності перегляду методів і підходів у роботі: «Служба продовжує процес реформування, триває процес систематизації законодавчої бази, розроблення методологічного супроводження роботи аудиторів на основі європейських стандартів, запроваджуються нові форми фінансового контролю».

Вона також наголосила на необхідності взаємодії з підконтрольними об’єктами, контролюючими і правоохоронними органами задля зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни у державі.

До учасників засідання звернувся голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Він відзначив високий професіоналізм працівників Служби, висловив сподівання на подальшу плідну та конструктивну співпрацю і закликав продемонструвати громадськості ефективність спільного контролю за раціональним використанням коштів місцевого бюджету. Голова Одеської облдержадміністрації побажав фахівцям Південного офісу Держаудитслужби професійних успіхів задля забезпечення державної політики у сфері фінансового контролю.
Більше новин: http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/index

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Политика»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя