З 1 квітня в Україні запрацювала Програма медичних гарантій

Теми, що пов'язані зі здоров'ям, медициною, фізичною та психічною формою. Профілактика захворювань, лікування різних хвороб, правильне харчування та фітнес. Також новітні медичні технології, методи діагностики та лікування, власний досвід з лікування хвороб та поради від інших користувачів
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон

З 1 квітня в Україні запрацювала Програма медичних гарантій

Повідомлення Хелла »

«Пацієнт користується – НСЗУ платить». Відтепер українці зможуть отримати спеціалізовану медичну допомогу з понад 20-ти напрямків абсолютно безкоштовно. З 1 квітня вперше в країні запрацювала Програма медичних гарантій. Що зміниться у лікарнях, які правила повинен знати пацієнт та як працюватиме реформа в умовах поширення коронавірусу?, - під час онлайн прес-конференції розповіли представники Національної служби здоров’я України.

Програма медичних гарантій побудована за принципом загального медичного страхування та формується за рахунок податків. Тож скористатися нею можуть всі громадяни країни: працююче населення, діти, пенсіонери. Головна вимога – наявність укладеної декларації з сімейним лікарем.

Проте є виключення. Без направлення від лікаря первинки або сімейного лікаря спеціалізовану медичну допомогу відповідно до показань можна буде отримати на безоплатній основі при зверненні до акушера-гінеколога, стоматолога, психіатра, нарколога. Правило «наявності декларації» не поширюється і при наданні екстреної медичної допомоги.

Зміниться система роботи і для медичних працівників. Згідно нової моделі фінансування, розподіл коштів між лікарнями відбуватиметься за рівнем якості надання послуг та їх різновидом. Таким чином медичний заклад отримуватиме гроші за кожного пацієнта окремо, згідно його лікарняного рахунка

  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Здоров'я та медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [SEO бот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей