МОЗ України закликає іноземних працівників медицини долучитись до допомоги Україні у зв'язку з нападом рф

Теми, що пов'язані зі здоров'ям, медициною, фізичною та психічною формою. Профілактика захворювань, лікування різних хвороб, правильне харчування та фітнес. Також новітні медичні технології, методи діагностики та лікування, власний досвід з лікування хвороб та поради від інших користувачів
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

МОЗ України закликає іноземних працівників медицини долучитись до допомоги Україні у зв'язку з нападом рф

Повідомлення Волонтери Херсону »

Дорогі партнери та друзі України – представники різних країн світу!

Передусім хочемо сказати, що Міністерство охорони здоров’я України надзвичайно вдячне вам за численні пропозиції надати допомогу нашій країні у ту важку годину, яку ми проходимо внаслідок підступної збройної агресії Російської Федерації проти нас! Ваша підтримка є вкрай важливою, і ми її ніколи не забудемо!

Станом на ранок 3 березня зареєструвалося вже понад 500 лікарів, медичних сестер та парамедиків з країн Європейського союзу, Великобританії, Швейцарії, Туреччини, Азербайджану, Ізраїлю, США, Канади, Австралії, Нової Зеландії, Південної Африки, Індії, Йорданії, Бразилії та інших країн, які виявили бажання приїхати до України, щоб допомагати українським лікарням у наданні допомоги постраждалим. І цей список щогодини збільшується.

Реєстрація і надалі залишається відкритою для всіх медичних працівників з наших дружніх країн, які бажають допомагати українським лікарням у наданні допомоги постраждалим.

Зареєструватися можна на вебсайті https://en.moz.gov.ua/ шляхом заповнення форми: https://bit.ly/questionnaire_UA

Після того, як Ви зареєструєтесь, з метою ефективного планування, організації та розподілу сил і засобів Ви будете цілеспрямовано скеровані координатором до певної лікарні у тому регіоні України, де в конкретний період часу буде найбільша потреба в допомозі.

Контакти національних координаторів:

Сергій Убогов, +38 067 231 7656, ubogovsg@gmail.com
для англомовних: Мар’яна Служинська, +38 050 315 8418, ukrainemedhelp@gmail.com

Після визначення регіону, в якому Ви будете працювати, з Вами буде взаємодіяти регіональний координатор, який вийде з Вами на зв’язок та допоможе спрямувати Вас від кордону до місця призначення.

Також з метою верифікації до Вас надійте лист з адреси Директорату медичних кадрів, освіти і науки Міністерства охорони здоров’я України: medosvita2020@gmail.com з проханням вислати сканкопії документів, що підтверджують Вашу медичну освіту та професійну кваліфікацію, вказану Вами в анкеті. Після прибуття на місце призначення Ви маєте пред’явити ці документи керівнику лікарні. Захист Ваших персональних даних гарантовано!

В свою чергу, українські лікарні мають оперативно повідомляти та постійно оновлювати інформацію щодо потреби у медичних кадрах обласним департаментам охорони здоров’я та на адресу: moz.kizim@gmail.com.

Ще раз вам дякуємо і щиро сподіваємось на дієву співпрацю та партнерство!

Джерело: МОЗ України https://moz.gov.ua/article/news/dorogi- ... rain-svitu
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Здоров'я та медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей