У лікарні Херсона встановили унікальний апарат - реабілітації руки

Теми, що пов'язані зі здоров'ям, медициною, фізичною та психічною формою. Профілактика захворювань, лікування різних хвороб, правильне харчування та фітнес. Також новітні медичні технології, методи діагностики та лікування, власний досвід з лікування хвороб та поради від інших користувачів
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1601
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

У лікарні Херсона встановили унікальний апарат - реабілітації руки

Повідомлення Волонтери Херсону »

У лікарні Карабелеша з’явився апарат реабілітації руки
Придбали «руку», як її називають, для реабілітації пацієнтів, які потребують відновлення рухливості суглобів пальців руки при неврологічних захворюваннях, після травм, операцій, посттравматичній нейропатії або пошкодженні головного мозку.
Як розповів фізичний терапевт Дмитро Гузій, раніше все робилося вручну і звичайно, були обмеження в кількості охоплених людей. Апарат для реабілітації руки поєднує в собі технологію роботизованого екзоскелета і нейробіологію, активні і пасивні тренування пацієнтів з дисфункцією суглобів пальців. Дозволяє охопити всі етапи реабілітації рук, допомагає пацієнтам тренувати і відновлювати рухові функції рук за допомогою серії пасивних і активних вправ, для відновлення здатності згинання, розгинання та супротиву цим процесам.
Показання до використання: дисфункція руху пальців рук, порушення моторики пальців рук після інсульту або травм головного мозку, після операцій, що вплинули на роботу пальців рук, після травми рук та пальців, що призвели до тривалої знерухомленості пальців.

  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Здоров'я та медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей