«Прощавай синтетична мочалка»: у Херсоні запрацювала нова еко-ініціатива

Публікація та обговорення новин, які не входять до інших розділів. Тут можна знайти новини з усіх інших сфер життя. Користувачі можуть обговорювати події, що відбуваються в Херсонській області та їх вплив на суспільство. Тут також можна знайти поради та рекомендації щодо підвищення якості життя в області
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон

«Прощавай синтетична мочалка»: у Херсоні запрацювала нова еко-ініціатива

Повідомлення Хелла »

Замість старої синтетичної губки – нова натуральна. Відтепер такий корисний обмін може здійснити будь-яка людина. У Херсоні започаткували нову еко-ініціативу «Прощавай синтетична мочалка!».

Відмітимо, що синтетична губка не піддається переробці, а єдиний безпечний спосіб її утилізації – високотемпературне спалювання. Саме тому прийом даного виду сміття в центрі здійснюється на платній основі. А ось у рамках еко-ініціативи обмін відбувається наступним чином:

Володимир Жданов додає, губки з люфи – простий спосіб зробити навколишнє середовище чистішим. Адже вони виготовляються з природної рослинної сировини, так званого «південного огірка».

Водночас із тим, завдяки своїм властивостям вироби з люфи є дуже функціональними та при належному використанні слугують довше ніж синтетичний аналог

  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Інше”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей