Більше 53 млн грн Херсонська міська рада виділила на боротьбу з коронавірусом

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон

Більше 53 млн грн Херсонська міська рада виділила на боротьбу з коронавірусом

Повідомлення Хелла »

Незаплановані зміни у Херсонському міському бюджеті на 2020. Усе через загрозу поширення коронавірусу. Аби запобігти необґрунтованим дискусіям та зайвій паніці, Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, ще до початку позачергових засіданнях виконкому та сесії Херсонської міськради, пояснив журналістам під час брифінгу як відбуватиметься перерозподіл бюджетних коштів.

Очільник міста наголосив, вивільнені кошти будуть рівномірно поділені між усіма медичними закладами та будуть спрямовані виключно на боротьбу з коронавірусом. Контролювати прозорість закупівлі для лікарень буде спеціально створена робоча група.

Нові фінансові можливості з’явилися за рахунок перерозподілу видатків між Управліннями та Департаментами міської ради. Зокрема, зменшили витрати для сфер освіти, культури, соцполітики, капітального будівництва, транспортної та дорожньої інфраструктури, а також житлово-комунального господарства. Загалом ця сума склала понад 53 мільйони гривень.

Та якщо відповідне рішення про перерозподіл бюджетних коштів члени виконкому підтримали одноголосно, то на сесії міської ради розгорнулися неабиякі словесні баталії

  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей