Національний банк вітає рішення Visa та Masterсard залишити ринок РФ

Обговорення фінансової сфери Херсонської області. Останні фінансові новини, зміни в законодавстві, які стосуються фінансової діяльності, аналіз ринку, фінансові рекомендації та поради. Користувачі форуму можуть ділитися своїм досвідом управління фінансами, обговорювати інвестиційні можливості та фінансові стратегії
Аватар користувача
Волонтери Херсону
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 641
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Національний банк вітає рішення Visa та Masterсard залишити ринок РФ

Повідомлення Волонтери Херсону »

Національний банк України вітає рішення міжнародних платіжних систем Visa та Masterсard про вихід з платіжного ринку Російської Федерації.

«Ми щиро вдячні міжнародним компаніям Visa та Masterсard за їх рішення. Безпрецедентний напад країни-агресора на мирну Україну вимагає рішучої та скоординованої реакції від міжнародного бізнесу та світу загалом. Ми дякуємо Visa та Masterсard за їх принципову позицію та підтримку, а також відданість демократичним цінностям. Разом – ми переможемо», – заявив заступник Голови Національного банку України Олексій Шабан.

Як повідомили Visa та Masterсard, вони повністю призупиняють роботу на території РФ.

Всі картки Visa та Masterсard, випущені російськими банками, більше на обслуговуватимуться в мережі цих платіжних систем. Також картки, випущені іноземними банками за межами РФ, більше не працюватимуть в торговельній мережі та банкоматах на території Російської Федерації.

Нагадаємо, що Національний банк також звертався до міжнародних платіжних систем Visa та Masterсard з вимогою зупинити обслуговування платіжних карток, емітованих банками-резидентами РФ.

Джерело: НБУ https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsion ... i-rinok-rf
  • Похожие темы
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Фінанси”