Договір із Національним банком Польщі про валютний своп на 1 млрд дол. США укладено

Обговорення фінансової сфери Херсонської області. Останні фінансові новини, зміни в законодавстві, які стосуються фінансової діяльності, аналіз ринку, фінансові рекомендації та поради. Користувачі форуму можуть ділитися своїм досвідом управління фінансами, обговорювати інвестиційні можливості та фінансові стратегії
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1599
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Договір із Національним банком Польщі про валютний своп на 1 млрд дол. США укладено

Повідомлення Волонтери Херсону »

Національний банк України та Національний банк Польщі підписали договір про здійснення операції валютний своп гривня/долар США обсягом до 1 млрд дол. США в еквіваленті.

"Важко переоцінити допомогу та підтримку, яку надає Національний банк Польщі. Отримані кошти у межах валютного свопу дадуть змогу збільшити міжнародні резерви та підтримати макрофінансову стійкість України. Ми дякуємо колегам за співпрацю та за наданий кредит довіри!", – наголосив заступник Голови НБУ Юрій Гелетій.
Довідково

Рішення про проведення валютного свопу з Україною було ухвалене Правлінням Національного банку Польщі в перший день нападу росії на Україну – 24 лютого 2022 року. З того моменту почалася активна підготовка та врегулювання технічних моментів для проведення відповідної операції.

21 березня 2022 року набрав чинності договір про здійснення валютного свопу гривня/долар між центробанками України та Польщі. Термін дії угоди – 1 рік із можливістю пролонгації.

Джерело: НБУ https://bank.gov.ua/ua/news/all/dogovir ... a-ukladeno
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Фінанси”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей