Новини територіальних інспекцій

Новости спорта. При перепечатке из других изданий обязательно наличие (гипер)ссылки на источник информации
Ответить
Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 778
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Новини територіальних інспекцій

Сообщение Прес-служба ДФІ » 07 ноя 2016, 14:33

Держфінінспекція виявила низку порушень під час ревізій Мінмолодьспорту та чотирьох його установ

Фахівці Держфінінспекції виявили низку порушень під час ревізій фінансово-господарської діяльності Міністерства молоді та спорту України і чотирьох установ та спортивних баз, що входять до сфери його управління, а саме: державна установа «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» (далі – Укрспортзабезпечення), державне підприємство «Ворохтянська високогірська навчально-спортивна база «Заросляк», державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів», державна установа «Державний центр олімпійської підготовки з біатлону». Контрольні заходи охопили їхню діяльності за 2012-2014 роки та січень – вересень 2015 року.

Так, у грудні 2013 року та протягом 2014 року Мінмолодьспорт та Укрспортзабезпечення сплатили за комунальні й експлуатаційні послуги, фактичний обсяг надання яких на момент оплати був завищений загалом на понад 800 тис. грн.

Окрім того, через відсутність порядку формування замовлення на виконання наукових робіт, використання їхніх результатів та визначення майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності держава, в особі Мінмолодьспорту, втратила право на користування результатами науково-дослідних робіт, здійснених за державним замовленням, на загальну суму 437 тис. грн.

Приміром, результати науково-дослідної теми «Контроль та корекція метаболізму кваліфікованих спортсменів циклічних видів спорту в річному циклі підготовки», яку виконував Державний науково-дослідний інститут фізичної культури і спорту, оформлено на групу винахідників (фізичних осіб), а не на інститут або замовника – Мінмолодьспорт. Через це держава втратила право інтелектуальної власності на винахід (енергетичні харчові продукти) та, відповідно, на отримання доходів від його впровадження у промислове виробництво.

Також фінінспектори виявили неефективні рішення щодо управління фінансовими і матеріальними ресурсами, які призводять до виведення майна з державної власності у приватну.

Зокрема, протягом 2014-2015 років база «Заросляк», діяльність якої протягом останніх двох років була збитковою, без відповідного погодження з Мінмолодьспортом під заставу майна отримала від ТОВ «ХОСА-ПЛЕКС УКРАЇНА» безвідсоткову поворотну фінансову допомогу на суму 165 тис. грн з терміном її погашення до 04.12.2015. Через скрутний фінансовий стан база не змогла б своєчасно повернути цих коштів, що дало б змогу згаданому товариству лише за 165 тис. грн заволодіти усім комплексом бази, балансова вартість якого становить майже 16 млн грн. Завдяки фінінспекторам неправомірного відчуження бази «Заросляк» вдалося уникнути.

Поряд із цим встановлено порушення бюджетного законодавства щодо забезпечення програмно-цільового методу.

Так, погоджуючи перерозподіл коштів Укрспортзабезпеченню у 2013-2014 роках у частині скорочення видатків розвитку та відповідного їх збільшення за видатками споживання на суму майже 4,9 млн грн, головний розпорядник коштів – Мінмолодьспорт не забезпечив відображення зазначених змін у паспорті бюджетної програми. Це призвело до перекручення результативних показників бюджетної програми «Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту».

Аналогічний факт установлено і під час затвердження напрямів та обсягів коштів у паспортах бюджетних програм.

Також виявлено низку недоліків і порушень при проведенні закупівель, за результатами яких у 2012-2014 роках придбано матеріальних цінностей на загальну суму понад 3,7 млн грн.

Про результати ревізій поінформовано, а матеріали контрольного заходу бази «Заросляк» передано до правоохоронних органів для відповідного реагування.
Прес-служба Державної фінансової інспекції України

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 764
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Іподром. Порушення.Бюджет. Оренда.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 17 ноя 2016, 15:49

Державний бюджет недоотримав понад 2 млн грн від оренди майнового комплексу Львівського іподрому

Прес-служба Держфінінспекції у Львівській області


Фахівці Держфінінспекції у Львівській області під час позапланової ревізії фінансово-господарської діяльності Регіонального відділення Фонду державного майна по Львівській області встановили, що до державного бюджету не надійшло понад 2 млн грн від орендарів цілісного майнового комплексу державного підприємства «Львівський іподром». Ревізію проведено на виконання ухвал Галицького районного суду м. Львова.

Так, посадові особи відділення усупереч нормативним документам занизили розмір належної плати за оренду іподрому. Через це до державної скарбниці не надійшло більш як 2 млн грн.

Матеріали ревізії передано до Слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Спорт»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя