Новини територіальних держфінінспекцій

Новости жилищно-коммунального хозяйства. При перепечатке из других изданий обязательно наличие (гипер)ссылки на источник информации
Ответить
Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 778
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Новини територіальних держфінінспекцій

Сообщение Прес-служба ДФІ » 07 ноя 2016, 14:29

На Тернопільщині Бучацький комбінат комунальних підприємств не стягнув боргу з боржника та переплатив підрядникові за ремонт

Фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Бучацького комбінату комунальних підприємств виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 212 тис. грн.

Зокрема, посадові особи підприємства не проводили претензійно-позовної роботи щодо примусового стягнення з боржника коштів за надані послуги, через що втрачено 146 тис. грн.

Окрім того, виявлено завищення вартості ремонтно-будівельних робіт, зайву виплату працівникам зарплати тощо. Це призвело до втрати 64 тис. грн.

За допущені фінансові порушення 4 посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.
Прес-служба Держфінінспекції в Тернопільській області

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 778
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Житлово-комунальна сфера

Сообщение Прес-служба ДФІ » 07 ноя 2016, 15:35

На Вінниччині під час ревізії Управління ЖКГ та комунальної власності Хмільницької міської ради встановлено нестачу понад 2 тис. саджанців

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 318 тис. грн під час планової ревізії в Управлінні житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради.

Зокрема, посадові особи управління за завищеною вартістю оплатили послуги з благоустрою міста, що призвело до зайвого витрачання майже 243 тис. грн.

Окрім того, фінінспектори встановили нестачу 2118 саджанців на суму понад 45 тис. грн, які мали бути висаджені для поліпшення екологічного стану річки Південний Буг у Хмільницькому районі.

Також в управлінні за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи.

За недотримання законодавства з фінансових питань трьох посадових осіб управління притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.
Прес-служба Держфінінспекції у Вінницькій області

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 778
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Квартирна плата.

Сообщение Прес-служба ДФІ » 07 ноя 2016, 15:48

У Черкасах комунальне підприємство зайво нарахувало мешканцям квартплати на понад 500 тис. грн

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області провели плановий державний фінансовий аудит діяльності комунального підприємства «Служба утримання будинків «Митниця» Черкаської міської ради за період з 01.01.2013 по 30.09.2015, під час якого виявили втрати фінансових ресурсів на суму 1,3 млн грн.

Зокрема, посадові особи КП «СУБ «Митниця» при розрахунку тарифу врахували трудовитрати працівників, які прибирають підвали, у розмірі, що перевищує законодавчо встановлений більш як у 25 разів, а також неправильно обчислили площі прибудинкових територій семи будинків. Це призвело до завищення тарифів на житлово-комунальні послуги, через що мешканцям зайво нарахували квартплату на загальну суму понад 527 тис. грн.

Окрім того, бухгалтерська служба не дотримувалась законодавства з оплати праці, що призвело до зайвого витрачання понад 340 тис. грн.

Також КП «СУБ «Митниця» за завищеною вартістю оплатило ремонтно-будівельні роботи, через що втрачено 265 тис. грн.

Аудитори Черкащини надали підприємству низку пропозицій, реалізація яких сприятиме підвищенню ефективності управління його коштами і майном, та поліпшить фінансові результати його діяльності.

Про виявлені під час аудиту порушення поінформовано Черкаську місцеву прокуратуру.
Прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 778
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Фінансові порушення

Сообщение Прес-служба ДФІ » 08 ноя 2016, 11:28

Управління житлового господарства Житомирської міськради зайво сплатило підрядникам понад 700 тис. грн

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області виявили порушення, що призвели до втрат, на загальну суму 743 тис. грн під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління житлового господарства Житомирської міської ради.

Так, через неналежний контроль посадових осіб управління зайво сплатило загалом 743 тис. грн двадцяти одному підрядникові, що завищив вартість та обсяги виконаних ремонтно-будівельних робіт.

Завдяки заходам, які вжили фінінспектори, ще до завершення ревізії майже 250 тис. грн зайво отриманих коштів підрядники повернули до місцевого бюджету, а також додатково виконали ремонтно-будівельні роботи на загальну суму 493 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 3 посадових осіб управління притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Житомирської області.
Прес-служба Держфінінспекції в Житомирській області

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 778
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Водопостачання і водовідведення

Сообщение Прес-служба ДФІ » 08 ноя 2016, 11:43

КП «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міськради зайво отримало з держбюджету субвенцій на понад 6 млн грн

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 12 млн грн.

Так, КП «Дніпроводоканал» під час визначення заборгованості з різниці в тарифах за 2013 рік та І півріччя 2014 року не зменшило фактичних витрат із надання послуг водопостачання для населення на суму понаднормативно втраченої купівельної води. Це призвело до незаконного отримання коштів субвенції на суму понад 6,2 млн грн.

Через заниження результату фінансово-господарської діяльності за 2014 рік підприємство не переказало до міського бюджету частину чистого прибутку на суму понад 2,4 млн грн.

Під час інвентаризації встановлено нестачу електричних насосів, електроприводів, зварювального трансформатора, насосних агрегатів тощо на загальну суму 516 тис. грн.

До того ж посадові особи КП «Дніпроводоканал» понаднормово списали паливно-мастильні матеріали, не вжили заходів щодо стягнення заборгованості з боржників, за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи.

За недотримання законодавства з фінансових питань на посадових осіб підприємства складено 7 протоколів про адміністративне правопорушення.

Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Про результати контрольного заходу поінформовано СБУ в Дніпропетровській області та Спеціалізовану ДПІ з обслуговування великих платників податків у м. Дніпропетровську.
Прес-служба Держфінінспекції в Дніпропетровській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 764
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Електроосвітлення

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 17 ноя 2016, 12:29

КП «Тернопільміськсвітло» зайво отримало з міського бюджету понад 800 тис. грн

Прес-служба Держфінінспекції в Тернопільській області

Порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму більш як 1 млн грн виявили фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області під час ревізії комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло».

Зокрема, посадові особи підприємства завищили вартість робіт з утримання зовнішніх електромереж та вуличного освітлення міста. Через це КП «Тернопільміськсвітло» зайво отримало із бюджету м. Тернополя 826 тис. грн.

Окрім того, на підприємстві не вжили заходів щодо стягнення коштів із боржника, зайво виплатили працівникам зарплату тощо. Це призвело до втрати майже 156 тис. грн.

Завдяки заходам, які вжили фінінспектори, виявлені порушення було усунуто майже в повному обсязі.

За недотримання законодавства п'ятьох посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 764
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Новини територій

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 17 ноя 2016, 12:45

КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради зайво отримало з бюджету субвенції майже на 1 млн грн

Прес-служба Держфінінспекції в Запорізькій області

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради фахівці Держфінінспекції в Запорізькій області встановили порушення, які призвели до втрат, на суму понад 3 млн грн.

Зокрема, посадові особи підприємства під час розрахунку заборгованості з різниці в тарифах на послуги, що надавались населенню, безпідставно включили завищені суми витрат. Через це підприємство зайво отримало з бюджету субвенцію на суму майже 1 млн грн.

Окрім того, на підприємстві не дотримувались вимог законодавства з оплати праці, що призвело до втрати понад 180 тис. грн, та зайво сплатили підрядникам 123 тис. грн через завищення вартості ремонтно-будівельних робіт.

За результатами проведеної інвентаризації встановлено нестачу векселів на суму майже 1,4 млн грн, нестачу матеріальних цінностей та факт руйнації ділянки під’їзної автодороги на об’єкті «Майданчик очисних споруд під м. Мелітополем» на загальну суму майже 400 тис. грн.

За порушення фінансової дисципліни 10 посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до правоохоронного органу.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 764
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Порушники на карті України

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 17 ноя 2016, 12:50

На Київщині КП "Васильківтепломережа" зайво сплатило підрядникам майже 500 тис. грн

Прес-служба Держфінінспекції в Київській області

Фахівці Держфінінспекції в Київській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Васильківтепломережа" виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 837 тис. грн.

Зокрема, підприємство зайво сплатило 498 тис. грн підрядним організаціям, які завищили обсяги та вартість виконаних робіт із капітального ремонту теплової мережі котельні, адміністративної будівлі та комплексу робіт із упровадження модемного зв’язку на вузлах обліку природного газу в котельнях.

Окрім того, підприємство під час розрахунку заборгованості з різниці в тарифах завищило фактичну собівартість послуг, що надавались населенню. Через це КП "Васильківтепломережа" зайво отримало із бюджету субвенції на суму 318 тис. грн.

Також на підприємстві зайво виплатили працівникам премії, що призвело до втрати 22 тис. грн.

Матеріали ревізії передано до Фастівського міжрайонного відділу Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київської області.
Більше новин: http://www.dkrs.gov.ua/

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 764
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Водопостачання і каналізація

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 17 ноя 2016, 15:32

На Дніпропетровщині Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства зайво отримало з держбюджету субвенції на понад 900 тис. грн

Прес-служба Держфінінспекції в Дніпропетровській області

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Верхньодніпровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Дніпропетровської обласної ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 1,1 млн грн.

Зокрема, посадові особи підприємства, визначаючи розмір заборгованості з різниці в тарифах за послуги водопостачання, що надавались населенню протягом 2012 року – 9 місяців 2015 року, не зменшили фактичних витрат на суму понаднормативно втраченої купівельної води. Через це підприємство зайво отримало з державного бюджету субвенції на суму 903 тис. грн.

У січні 2015 року посадові особи підприємства не переказали до бюджету області 50 % коштів, отриманих від реалізації брухту. Через це бюджет недоотримав доходів на суму 131 тис. грн.

Також на підприємстві безпідставно списали бензин, автомобільні шини, матеріали (труби, муфти, електроди, болти тощо) та з порушенням виплатили зарплату.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 3 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Більше новин: http://www.dkrs.gov.ua

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 764
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

ЖКГ

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 29 дек 2016, 11:05

В діяльності Комунального підприємства «Ланжерон» одеські аудитори виявили втрат на майже 244 тис. грн


Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Ланжерон» фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 244 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.10.2013 – 01.10.2016 року.

Зокрема, посадові особи підприємства здійснили попередню оплату за придбання обладнання, яке не отримали, що призвело до зайвого витрачання майже 160 тис. грн.

Окрім того, на підприємстві оплатили спожиті орендарями комунальні послуги (електропостачання, водопостачання та водовідведення), через що зайво витрачено майже 80 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 764
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Чергова телефонна розмова з держаудитором

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 02 ноя 2017, 11:33

02.11.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 223874. На запитання відповідатиме заступник начальника відділу контролю у галузі промисловості, енергетики, транспорту, ЖКГ, інфраструктури, зв'язку та фінансових послуг Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Денисенко Вікторія Борисівна.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «ЖКХ»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость