Стан умов праці працівників, зайнятих в економіці області у 2017 році

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Стан умов праці працівників, зайнятих в економіці області у 2017 році

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

05.05.2018

Стан умов праці працівників, зайнятих в економіці області у 2017 році

У 2017 р. статистичним обстеженням умов праці на підприємствах були охоплені підприємства промисловості, сільського господарства, будівництва, транспорту, крім статистично малих, де наприкінці грудня 2017 р. було зайнято 46,6 тис. осіб. З них 6,5 тис. осіб, або 14% працювали у несприятливих умовах, у т.ч. 1,1 тис. жінок (6,6%).
Відповідно до чинного законодавства працівникам, які зайняті на роботах зі шкідливими умовами праці, надавались пільги та компенсації у вигляді додаткових відпусток, скороченого робочого тижня, доплат за умови праці, безкоштовного лікувально-профілактичного харчування та видачі молока або інших рівноцінних продуктів харчування, права на пенсію на пільгових умовах.
Кількість працівників, яким встановлено хоча б один із видів пільг та компенсацій у 2017 р. становила 8,1 тис. осіб, або 17,3% облікової кількості штатних працівників. Найбільше зазначених працівників було зайнято у промисловості – 5,9 тис. осіб (25%) та транспорті, складському господарстві, поштовій та кур'єрській діяльності – 1,0 тис. осіб (13,1%).
Найвища питома вага працівників, які зайняті в умовах, що не відповідають санітарно-гігієнічним нормам, у загальній їх кількості спостерігалась у містах Каховці (25,7% до облікової кількості штатних працівників), Новій Каховці (18,2%), Херсоні (17,1%) та Каховському районі (13,9%).
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей