Хто, на думку мешканців області, відповідає за їх добробут? (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Хто, на думку мешканців області, відповідає за їх добробут? (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

20.08.2019

Хто, на думку мешканців області, відповідає за їх добробут?
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

У січні 2019р. органами державної статистики було проведено опитування членів домогосподарств, які беруть участь у вибірковому обстеженні умов життя, щодо якості добробуту та рівня достатності їх доходів. Крім того, під час опитування вивчалась думка домогосподарств щодо відповідальності за їх матеріальний добробут.
Підсумки опитування, які розповсюджені на всі домогосподарства області, свідчать, що три з п’яти домогосподарства вважають, що відповідальність за їхній добробут має нести як держава, так і вони самі, майже кожне шосте впевнене, що це обов’язки переважно держави, кожне дев’яте домогосподарство області покладалося в забезпеченні належного рівня свого добробуту переважно або виключно на себе. Лише кожне десяте домогосподарство області вважає що за їх добробут має нести відповідальність повністю держава.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість