Споживчий ринок Херсонщини у серпні 2019 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Споживчий ринок Херсонщини у серпні 2019 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

16.09.2019

Споживчий ринок Херсонщини у серпні 2019 року

Індекс споживчих цін (ІСЦ) у вересні по Херсонській області було зафіксовано на рівні 99,9% (по Україні – 99,7%). Першочерговий вплив на формування індексу у звітному місяці мало зниження вартості одягу та взуття (на 5,7%), природного газу (на 4,5%), скрапленого газу для побутових потреб (на 3,5%), туристичних послуг (на 3,8%), палива та мастил (на 1,7%).
Динаміка цін на продовольчому ринку мала протилежний характер. Продукти харчування та безалкогольні напої у вересні подорожчали на 0,4%. Найбільше (в 1,5 раза) подорожчали яйця. На 3,4–1,0% стали дорожчими крупи гречані, свинина, безалкогольні напої, макаронні вироби, яловичина, молоко, кисломолочна продукція, олія соняшникова, сир і м’який сир (творог). Водночас на 8,0–0,3% стали дешевшими фрукти, овочі, борошно пшеничне, цукор, хліб, риба та продукти з риби, м'ясо птиці, сметана.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Semrush [SEO бот] і 0 гостей