Грошові витрати домогосподарств області у ІІ кварталі 2019 року (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Грошові витрати домогосподарств області у ІІ кварталі 2019 року (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

28.11.2019

Грошові витрати домогосподарств області у ІІ кварталі 2019 року
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

За даними вибіркового опитування домогосподарств щодо умов їх життя у ІІ кварталі 2019 року кількість домогосподарств у Херсонській області становила 398,9 тис.
Підсумки опитування, які розповсюджені на все населення області, свідчать, що середньомісячні грошові витрати пересічного домогосподарства у ІІ кварталі цього року становили 6656,16 грн. проти 5943,91 грн. у ІІ кварталі минулого року (на 12% більше). У цілому по Україні цей показник становив 8624,24 грн.
Значну частину (56,9%) свого сімейного бюджету домогосподарства витрачали на харчування (включаючи харчування поза домом). Порівняно з ІІ кварталом минулого року витрати на харчування родин Херсонщини збільшилися на 15,6%.
На купівлю непродовольчих товарів та послуг домогосподарства направляли більше третини усіх своїх грошових витрат. На оплату житла, води, електроенергії, газу та інших видів палива кожною родиною нашої області було спрямовано 15,5% усіх грошових витрат, купівлю одягу і взуття – 3,3%, послуги зв'язку – 3,1%, транспорт – 2,9%. Витрати на отримання послуг з охорони здоров’я становили 2,8%, відпочинок і культуру – 1,6%, придбання предметів домашнього вжитку, побутової техніки та поточне утримання житла забирало із сімейного бюджету – 1,4%. На освіту домогосподарства області мали можливість витрачати лише 0,9% свого бюджету.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість