Житлові умови населення (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Житлові умови населення (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

06.08.2020

Житлові умови населення
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Забезпеченість житлом та ступінь його комфортності є однією з характеристик рівня добробуту населення.
За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, проведеного працівниками Головного управління статистики, майже всі родини Херсонщини мають окреме житло (індивідуальний будинок або його частину, окрему квартиру). Разом з тим, 0,4% домогосподарств мешкають у комунальних квартирах та 0,1% – у гуртожитках.
Власним (приватизованим чи купленим) житлом забезпечені 91,5% сімей нашого краю, 8,4% – винаймають його у фізичних осіб, а 0,1% – проживають у державному житлі.
Кожні два з п’яти домогосподарств області має трикімнатне житло. Майже кожна четверта родина мешкає у двох або чотирьох та більше кімнатах, а 8,5% сімей займає лише одну кімнату.
Для 69,1% домогосподарств Херсонщини показник забезпеченості житлом перевищує санітарну норму (понад 13,65 кв.м житлової площі на одну особу), решта сімей забезпечена житловою площею недостатньою мірою, зокрема, 8,2% домогосподарств – до 7,5 кв.м на одну особу.
Розподіл домогосподарств за ступенем комфортності їх житла показав, що водопроводом та каналізацією обладнано помешкання 85,9% домогосподарств, ванну або душ мають 82% опитаних. Централізованим газопостачанням користується 57,7% домогосподарств Херсонщини, балонним газом – 38,5% опитаних. У житлі, обладнаному індивідуальною системою опалення проживають 45,8% сімей, 23,4% домогосподарств мають центральне опалення. Гаряче водопостачання у своїх оселях мають 47,7% домогосподарств, газову колонку – 5,0%.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість