Зовнішня торгівля товарами та послугами у Херсонській області за І півріччя 2020 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Зовнішня торгівля товарами та послугами у Херсонській області за І півріччя 2020 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

19.08.2020

Зовнішня торгівля товарами та послугами у Херсонській області за І півріччя 2020 року

Обсяг експорту товарів за січень–червень 2020р. становив 135,2 млн.дол. США, імпорту – 172,2 млн.дол. Порівняно з відповідним періодом 2019р. експорт залишився на тому ж рівні, імпорт збільшився на 45,4%. Зовнішньоторговельні операції товарами підприємства області здійснювали з партнерами 109 країн світу.
Найбільші обсяги експортних поставок серед країн-членів ЄС здійснювалися до Нідерландів (8,6%), Греції (5,1%), Польщі (4,9%), Німеччини (3,9%). Серед інших країн світу найбільше експортувалися товари до Туреччини (9,5%), Білорусі (4,5%), Азербайджану (3,7%), Грузії та Російської Федерації (по 3%).
Основу товарної структури експорту області складали продукти рослинного походження, готові харчові продукти і жири та олії тваринного або рослинного походження.
Серед країн ЄС найвагоміші імпортні надходження товарів здійснювалися з Німеччини (26,9%). Серед інших країн світу найбільші імпортні поставки товарів надходили з Туреччини (28,6%) та Китаю (12,0%).
Основу товарної структури імпорту складали машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання.
Обсяг експорту зовнішньої торгівлі послугами області за січень–червень 2020р. становив 14,3 млн.дол. США і зменшився порівняно з січнем–червнем 2019р. на 20,3%, обсяг імпорту становив 10,4 млн.дол. і зменшився у 3,3 раза. Зовнішньоторговельні операції послугами підприємства області здійснювали із партнерами із 78 країн світу.
Основними партнерами серед країн ЄС в експорті послуг були Німеччина, на яку припадало 9,6% від загального обсягу експорту, Нідерланди (5%), Литва (3,3%). Серед інших країн світу – Туреччина (8,6%), Беліз (7,9%), Ліберія (7,5%) та Панама (6,9%).
Основними партнерами серед країн в імпорті послуг були Франція, Російська Федерація, Німеччина і Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії.
У структурі зовнішньої торгівлі послугами в експорті переважали транспортні послуги і послуги з ремонту та технічного обслуговування, що не віднесені до інших категорій; в імпорті – роялті та інші послуги, пов’язані з використанням інтелектуальної власності і ділові послуги.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей