Заробітна плата та стан її виплати по містах та районах Херсонської області у II кварталі 2020 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Заробітна плата та стан її виплати по містах та районах Херсонської області у II кварталі 2020 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

02.09.2020

Заробітна плата та стан її виплати по містах та районах Херсонської області у II кварталі 2020 року

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника у ІІ кварталі 2020р. становила 8850 грн, що у 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4723 грн). У ІІ кварталі 2020р. порівняно з відповідним періодом минулого року розмір заробітної плати збільшився в середньому на 8,2%.
Найбільш оплачуваними в економіці були працівники фінансової та страхової діяльності, державного управління й оборони; обов'язкового соціального страхування, складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, а серед промислових видів діяльності – у сфері постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря та виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–1,5 раза.
Водночас абсолютний розмір заробітної плати працівників підприємств діяльності у сфері надання інших видів послуг, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг, а серед промислових видів діяльності – у сфері текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів та виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання не перевищував 62,4% від середнього рівня по економіці області.
Середній розмір оплати праці у ІІ кварталі 2020р. в усіх містах та районах області був вище рівня мінімальної заробітної плати разом із тим лише у чотирьох із них заробітна плата перевищила середню по області: у містах Голій Пристані (10681 грн), Каховці (9474 грн), Херсоні (9222 грн) та Каланчацькому районі (9139 грн). Найнижчий рівень заробітної плати, який не перевищував 75,9 % від середнього по економіці, спостерігався у Нижньосірогозькому (7567 грн) районі.
Упродовж січня - червня 2020р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати збільшилась на 50,8%, або на 11,9 млн.грн, і на 1 липня 2020р. становила 35,4 млн.грн.
У структурі загальної суми боргу на економічно активні підприємства припадає 79,9%, решта (20,1%) – на суб'єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом (підприємства-банкрути).
На 1 липня 2020р. основна частка загальної суми боргу припадала на підприємства промисловості (78,1%) та транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (11%). При цьому 88,4% боргу утворено в містах Херсоні, Каховці та Новій Каховці.
У районному розрізі збільшення суми боргу протягом січня–червня п.р. відбулося у місті Херсоні (на 34,1%) та Бериславському (на 81,3%) і Скадовському (на 21,6%) районах. Зменшення суми заборгованості відбулося у місті Новій Каховці до 29,3%.
Станом на 1 липня 2020р. не мають заборгованості з виплати заробітної плати працівники підприємств м.Гола Пристань, Білозерського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Високопільського, Голопристан-ського, Горностаївського, Іванівського, Каланчацького, Каховського, Нижньосірогозького, Нововоронцовського та Чаплинського районів.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей