Цінова ситуація на продовольчому ринку області у вересні 2020 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Цінова ситуація на продовольчому ринку області у вересні 2020 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

16.10.2020

Цінова ситуація на продовольчому ринку області у вересні 2020 року

Індекс споживчих цін у вересні 2020 року по Херсонській області порівняно з попереднім місяцем майже не змінився та становив 100,1%, однак динаміка цін на окремі групи товарів та послуг була від’ємною, на інші – характеризувалася помірними інфляційними процесами. Так, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої загалом зменшилися на 1,1%. Найбільше (на 7,8% та 5,4%) подешевшали фрукти та овочі. На 2,0–0,2% стали менше коштувати кисломолочна продукція, масло, борошно пшеничне, хліб, сир і м’який сир (творог), риба та продукти з риби, безалкогольні напої, свинина, олія соняшникова, макаронні вироби. Водночас на 8,8–1,1% подорожчали яйця, м'ясо птиці, молоко, рис, крупи гречані. Також на 0,5–0,1% зросли в ціні цукор, яловичина, батон, сметана.
Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 0,6%.
Підвищення цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,7% відбулось за рахунок збільшення вартості природного газу на 8,8%.
У сфері охорони здоров’я ціни (тарифи) зросли на 0,5% внаслідок подорожчання амбулаторних послуг на 2,3%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 0,2%.
Ціни у транспортній сфері в цілому зменшились на 0,2% в основному через зниження вартості транспортних послуг на 0,2%; при цьому паливо та мастила подорожчали на 0,5%.
Вартість одягу і взуття зросла на 10,4%, послуг закладів освіти – на 8,0%, послуг зв’язку – на 0,7%. При цьому на 1,4­–0,1% подешевшали послуги відпочинку і культури, послуги ресторанів та готелів, предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла, різні товари та послуги.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], WebMeUp [SEO бот] і 0 гостей