Динаміка цін і тарифів на Херсонщині у червні 2021 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Динаміка цін і тарифів на Херсонщині у червні 2021 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

20.07.2021

Динаміка цін і тарифів на Херсонщині у червні 2021 року

Споживчі ціни (тарифи) на товари (послуги) по Херсонській області у червні порівняно з попереднім місяцем у цілому не змінилися, однак динаміка цін на окремі групи товарів та послуг була від’ємною, на інші – характеризувалася помірними інфляційними процесами. Так, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищились на 0,1%. Найбільше (на 3,6%) подорожчали риба та продукти з риби. На 2,8–1,5% зросли в ціні олія соняшникова, рис, м'ясо птиці, масло, безалкогольні напої, хліб. Також на 0,6–0,2% стали більше коштувати макаронні вироби, борошно пшеничне, крупи гречані, овочі. Водночас було зафіксовано значне (на 20,4%) подешевшання яєць. Крім того на 2,5–0,4% зменшились в ціні молоко, сметана, фрукти, цукор, яловичина, кисломолочна продукція, свинина, сир і м’який сир (творог).
Алкогольні напої, тютюнові вироби зросли в ціні на 0,9%, що пов’язано з подорожчанням алкогольних напоїв на 1,2%, тютюнових виробів – на 0,6%.
Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,7% відбулося в основному за рахунок підвищення цін на природний газ на 2,1%.
У сфері охорони здоров’я ціни (тарифи) зменшились на 0,1% внаслідок зниження вартості фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 0,6%.
Зниження цін на транспорт на 0,3% відбулося за рахунок зменшення вартості автомобілів на 1,2%; при цьому транспортні послуги зросли в ціні на 1,0%, паливо та мастила – на 0,3%.
Крім того на 1,1–0,1% стали більше коштувати предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла, послуги ресторанів та готелів, різні товари та послуги, послуги зв’язку, послуги відпочинку і культури. При цьому вартість одягу і взуття зменшилась на 4,5%.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей