Зовнішня торгівля товарами та послугами у Херсонській області за І півріччя 2021р.

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Зовнішня торгівля товарами та послугами у Херсонській області за І півріччя 2021р.

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

17.09.2021

Зовнішня торгівля товарами та послугами у Херсонській області за І півріччя 2021р.

Обсяг експорту товарів за січень–червень 2021р. становив 186,5 млн.дол. США, імпорту – 117,5 млн.дол. Порівняно з січнем–червнем 2020р. експорт збільшився на 39,9%, імпорт зменшився на 31,8%. Позитивне сальдо становило 69,0 млн.дол. Зовнішньоторговельні операції товарами підприємства області здійснювали з партнерами із 111 країн світу.
До країн Європейського Союзу експортовано 47,1% від загального обсягу експорту, до інших країн – 52,9%. Найбільші обсяги експортних поставок серед країн-членів ЄС здійснювалися до Нідерландів (16,7%), Польщі (4,0%), Фінляндії та Литви (по 3,0%), Словаччини (2,8%). Серед інших країн світу найбільше експортувалися товари до Туреччини (25,5%).
Основу товарної структури експорту області складали недорогоцінні метали та вироби з них, продукти рослинного походження.
Імпорт з країн Європейського Союзу становив 41,5% від загального обсягу імпорту, з інших країн – 58,5 %. Серед країн ЄС найбільші імпортні надходження товарів здійснювалися з Німеччини (8,8%), Угорщини (7,1%), Польщі (4,5%), Італії (4,4%), Бельгії (4,0%). Серед інших країн світу найбільші імпортні поставки товарів надходили з Китаю (20,7%) та Туреччини (11,9%).
Основу товарної структури імпорту складали машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, маса з деревини або інших волокнистих целюлозних матеріалів.
Обсяг експорту зовнішньої торгівлі послугами за січень–червень 2021р. становив 20,2 млн.дол. США і збільшився порівняно з січнем–червнем 2020р. на 39%, обсяг імпорту становив 14,8 млн.дол. і збільшився на 42,3%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами становило 5,4 млн.дол. Зовнішньо-торговельні операції послугами підприємства області здійснювали із партнерами із 70 країн світу.
Експорт послуг до країн Європейського Союзу становив 40,9% від загального обсягу експорту. Основними партнерами серед країн ЄС в експорті послуг були Нідерланди, Польща, Німеччина. Серед інших країн світу – Беліз, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Туреччина, США.
Імпорт послуг із країн ЄС становив 36,3% від загального обсягу імпорту. Основними партнерами серед країн ЄС в імпорті послуг були Греція, Франція, Фінляндія, Данія та Німеччина. Серед інших країн – Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії.
У структурі експорту послуг більше половини складали послуги з ремонту та технічного обслуговування, що не віднесені до інших категорій та третину – транспортні послуги. В імпорті послуг переважали послуги, пов’язані з фінансовою діяльністю.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей