До Міжнародного дня боротьби з бідністю (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

До Міжнародного дня боротьби з бідністю (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

13.10.2021
До Міжнародного дня боротьби з бідністю
(за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Щорічно, 17 жовтня в нашій державі відмічається Міжнародний день боротьби з бідністю (офіційна назва “Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів”). Вибірковим обстеженням умов життя домогосподарств, яке проводять органи державної статистики, передбачено опитування членів домогосподарств щодо оцінки рівня свого матеріального добробуту.
Підсумки опитування, розповсюджені на всі домогосподарства області, свідчать, що 62,3% домогосподарств області вважало свій дохід у 2020 році достатнім для нормального харчування, але їх члени обмежували себе у споживанні непродовольчих товарів та послуг, кожне п’яте домогосподарство оцінило рівень своїх доходів як достатній, кожне шосте домогосподарство не змогло забезпечити навіть достатнє харчування.
У ході опитування домогосподарствам було запропоновано вказати, яка сума грошей необхідна в середньому кожній особі на місяць, щоб не відчувати себе бідними. Найбільша частка домогосподарств вказала дохід у розмірі від 9 тис. грн. Цю суму зазначило 84,8% домогосподарств області.
Для дослідження питань суб’єктивної бідності та соціальної самоідентифікації домогосподарствам було запропоновано визначити, до якого класу за оцінкою матеріального добробуту вони себе відносять. За результатами опитування 96,5% респондентів області віднесли себе до бідних, 3,5% – до небідних, але ще не представників середнього класу.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 2 гостей