Терміново! Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти лишають на дорогах
Шановні громадяни!
Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти лишають на дорогах.
Можна сфотографувати точки та вони потраплять до єдиної бази на Google Maps.
https://t.me/ukraine_avanger_bot
Важливо! Фото необхідно робити через бот та додавати геомітку
Також до бота громадяни можуть передавати інформацію щодо переміщення ворогів, їхньої техніки та цілевказників.
Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти лишають на дорогах
- Волонтери Херсону
- Особливо цінний користувач

- Повідомлень: 1601
- З нами з: 25 лютого 2022, 21:46
-
- Схожі теми
- Відповіді
- Перегляди
- Останнє повідомлення
-
- 0 Відповіді
- 2360 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
-
- 0 Відповіді
- 2902 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
-
- 0 Відповіді
- 2397 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
-
- 0 Відповіді
- 2477 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
-
- 0 Відповіді
- 2829 Перегляди
-
Останнє повідомлення Волонтери Херсону
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 0 гостей