Медики-іноземці можуть ставати до роботи в українських лікарнях

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Медики-іноземці можуть ставати до роботи в українських лікарнях

Повідомлення Волонтери Херсону »

До роботи в українських закладах охорони здоров’я на період дії воєнного стану можна залучати медиків-іноземців. Відповідний наказ підписав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Відповідно до наказу керівники закладів охорони здоров’я можуть допускати у добровільному порядку до надання допомоги постраждалим, які надходять до закладів охорони здоров’я, лікарів та інших медичних працівників-іноземців та осіб без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, за умови наявності в них документів, що підтверджують відповідну освіту та професійну кваліфікацію.

«Ми намагаємося врятувати життя кожного українця, тому будемо нескінченно вдячні кожному медику, який захоче приєднатися до України в цій боротьбі», — зазначив Віктор Ляшко.

Процедура приймання медиків-іноземців зараз розробляється. Попередньо охочі можуть звертатися на пошту moz.mykychak@gmail.com

Джерело: Сайт МОЗ https://moz.gov.ua/article/news/mediki- ... -likarnjah
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей