Україна подала позов проти Російської Федерації до Міжнародного Суду ООН в Гаазі

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Україна подала позов проти Російської Федерації до Міжнародного Суду ООН в Гаазі

Повідомлення Волонтери Херсону »

Україна подала позов проти російської федерації до Міжнародного Суду ООН в Гаазі та запит на наказ Суду про тимчасові заходи проти Росії. Україна вимагає від Суду провести екстрені слухання та видати наказ Росії негайно припинити військові дії та незаконний напад на Україну. Росія буде відповідати за свої дії у перед судом у Гаазі.

Суд має юрисдикцію розглядати справу України та ухвалювати термінові заходи на основі Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього («Конвенція про геноцид»). Конвенція про геноцид є одним із найважливіших міжнародних договорів, розроблених у відповідь на жахи Другої світової війни та Голокосту. Росія перекрутила концепцію геноциду та спотворила найсерйозніше договірне зобов’язання щодо запобігання та покарання за геноцид. Вона висунула абсурдне та не підкріплене жодними фактами звинувачення України в нібито геноциді задля створення фальшивого приводу для власної агресії проти України, порушення її суверенітету та прав українських громадян.

Справа України перед Міжнародним судом встановить, що російська агресія проти України ґрунтується на брехні та грубому порушенні міжнародного права, і її необхідно припинити.

Український народ продовжує мужньо протистояти російській агресії. Вся російська брехня буде викрита, а зневага Росії до міжнародного права буде підтверджена для всього світу. Ми переконані, що Україна притягне Росію до відповідальності.

Джерело: МЗС
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 1 гість