Дмитро Дубілет про тотальну ізоляцію росії від світового бізнесу

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Дмитро Дубілет про тотальну ізоляцію росії від світового бізнесу

Повідомлення Волонтери Херсону »

Стисло про перебіг ініціативи з тотальній ізоляції світового бізнесу від росії.
Наша мета полягає в тому, щоб домогтись від керівників корпорацій по всьому світу відмови від будь-якого бізнесу з росією — жодного експорту, жодного імпорту, жодного виробництва на її території. Бізнес з росією має стати таким саме токсичним, як, скажімо, використання дитячої праці.
Тиск на іноземні компанії зараз чиниться з усіх боків. Всі бачать системну роботу Мінцифри з ізоляції рф від провідних сервісів. Через офіційні канали працюють міністерства економіки, інфраструктури та інші. Величезну роботу роблять українці з fashion-індустрії (бачили, скіліьки брендів вже пішли звідти?). Також ми об’єднали зусилля з ініціативою boycottrussia.
Останні кілька днів багато компаній оголосили про призупинення бізнесу з рф. Ці новини тішать, проте розслаблятися не можна. По-перше, цих компаній все ще замало. По-друге, багато хто явно намагається всидіти на двох стільцях. По-третє, здебільшого ці компанії з індустрій B2C, проте, щоб дійсно зупинити економіку країни-агресора, свій бізнес там має припинити не лише умовна Coca Cola, але й, прикладом, виробники обладнання для буріння або постачальники електронних компонентів.
У банкірському сленгу є термін “календар тиску”. Це — алгоритм комунікацій з клієнтами, що не повертають кредит. Зазвичай все починається із ввічливих СМС нагадувань, а закінчується менш ввічливими колекторами та позовами до суду. Ми плануємо вчиняти за таким саме принципом — від офіційних листів (від українських міністерств, асоціацій тощо) та акцій у соцмережах до, можливо, офлайн акцій біля хед-офісів компаній.
Ми виділяємо близько 100 галузей для системної роботи. В кожній галузі ми створюємо робочі групи, які будуть методично тиснути на “червоні” компанії, та починаємо вести “білі” та “червоні” списки компаній.
Зараз до ініціативи приєдналося вже більше 4000 волонтерів. З цього числа ми наповнюємо склад 100 наших робочих груп, а також будемо залучати усіх до масових завдань (наприклад, для тиску у соціальній мережі).
Усі, хто хоче брати участь у проекті, можуть підписатись на публічний канал нашої ініціативи "Total Isolation of russia". В цьому каналі ми будемо:
- публікувати масові завдання для волонтерів;
- публікувати нові волонтерські вакансії;
- писати про наші організаційні заходи;
- писати про перебіг проекту більш докладно, ніж я робитиму це у своєму каналі.
Працюємо над російським чучхе далі.

Джерело: Дмитро Дубілет https://www.facebook.com/dubilet/posts/ ... 7324993552
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей