Завдяки нашим захисникам українці не стали рабами й ніколи не стануть – звернення Президента Володимира Зеленського

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1568
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Завдяки нашим захисникам українці не стали рабами й ніколи не стануть – звернення Президента Володимира Зеленського

Повідомлення Волонтери Херсону »

97aeb3041ff5a5ebd1f8744b1e330a56_1646915059_extra_large.jpeg
97aeb3041ff5a5ebd1f8744b1e330a56_1646915059_extra_large.jpeg (91.35 Кіб) Переглянуто 2180 разів
Українці!

Уночі зʼявилась інформація про загиблих у вчорашньому бомбардуванні пологового будинку та дитячої лікарні в Маріуполі. Троє людей ми втратили, серед них – одна дитина, дівчинка. Кількість поранених – 17. Це діти, жінки, медичні працівники.

Знаєте, на російському телебаченні згадали цю тему. Вона була в них на ток-шоу. Але жодного слова правди не сказали. Росіянам збрехали, що нібито в лікарні не було пацієнтів, а в пологовому будинку – не було жінок та дітей. Росіянам збрехали, що нібито там засіли «націоналісти», на якихось позиціях. Вони брешуть впевнено, як і завжди.

Воєнні злочини неможливі без пропагандистів, які їх прикривають. Хочу сказати їм одну річ: ви будете відповідати так само, як і всі ті, хто наказує скидати бомби на мирних людей. Ми знайдемо всю власність пропагандистів та пов'язаних з ними осіб. Ми зробимо все, щоб конфіскували її всюди, де б вона не була. Ви ж любите багате життя. Любите благополучні країни. У вас цього більше не буде. І це тільки початок.

Вас притягнуть обов'язково до відповідальності за співучасть у воєнних злочинах. А потім, це обовʼязково буде, вас зненавидять громадяни Росії. Всі, кого ви зараз постійно, щоденно, багато років поспіль обманюєте. Коли вони відчують наслідки вашої брехні, відчують по своїх гаманцях, по можливостях, яких стає дедалі менше. По вкраденому майбутньому російських дітей.

Війна ніколи не буває ізольованою. Вона завжди бʼє і по жертві, і по агресору. Агресор просто пізніше це розуміє. Але завжди розуміє, і завжди страждає.

Сьогодні ми знову забезпечуємо гуманітарні коридори для наших міст. Автобуси вже вирушили, вантажівки вже в дорозі – з їжею, водою, медикаментами.

Маріуполь, Волноваха, Ізюм, Суми й область. Міста та містечка Київської області – Буча, Бородянка, Ірпінь, Гостомель... Серце розривається від того, що окупанти зробили з нашими містами, з нашою державою! І від того, що вони хочуть зробити з нашими людьми, які потребують термінової допомоги.

Російські війська вже створили гуманітарну катастрофу в Україні. Але це для них – частина плану. Вони хочуть принизити наших людей. Щоб вони на колінах брали хліб і воду з рук окупантів. Щоб українці могли врятувати життя, тільки поїхавши на окуповану територію або в Росію. Тому вони блокують Маріуполь, тому вони блокують Волноваху, блокують інші міста.

Окупанти спеціально організовують це знущання, щоб дати своїм пропагандистським каналам новий матеріал. Тільки для цього. Просто потвори.

Попри все вчора щогодини надходила оновлена інформація про людей, яких вдалося вивезти на вільну територію України. Загалом за вчорашню добу – плюс ще тих, хто не встиг до ночі та продовжив евакуацію вранці, – вдалося врятувати понад 60 тисяч наших громадян.

Говорив сьогодні, зокрема, і про це з канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Про знущання, яке переживають наші міста, наші люди. Говорив з Президентом Франції Макроном.

Відчув у розмові з Премʼєр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, що наша антивоєнна коаліція вже незабаром стане в рази сильнішою. А отже, і тиск на Росію заради миру також стане в рази сильнішим. Для нас дуже важлива конкретика у відносинах з лідерами світу, з лідерами Європи.

Ми реально боремося, реально воюємо за нашу незалежність! За свободу, за рівність для всіх на континенті! Тому і хочемо бачити від партнерів такі рішення, які базуються на реальності, а не на деклараціях чи абстрактних міркуваннях.

Цими днями лідери Євросоюзу збираються, щоб обговорити війну Росії проти України. Щоб обговорити нашу заявку на вступ до ЄС. Ми чекаємо на конкретний сигнал. Чекаємо на потужну підтримку. Бо це буде справедливо, це буже по-справжньому, по-людськи, по-європейськи.

Ми точно знаємо, хто і яку позицію з лідерів займає. Ми точно знаємо, хто за нас, а хто вважає, що Євросоюз – це просто бухгалтерія, прибутки, витрати і не більше. Будемо працювати, будемо переконувати. Життя буде переконувати.

Українці! Наші захисники! Наші захисниці!

Ми, ми всі обороняємо нашу державу вже 15-й день. Ми вистояли. Українська армія відбиває атаки на ключових напрямках. Завдяки нашим військовим, нацгвардійцям, прикордонникам, поліцейським, тероборонівцям та усім, хто долучився до захисту держави, ми не стали рабами, і ніколи не станемо!

Бо це наш дух, це наша доля. Гордість за наші Збройні Сили Україн просто безмежна!

Після війни, після нашої перемоги ми відбудуємо все, що зруйнувано.

Дуже швидко і дуже якісно. Для кожного міста, яке постраждало, буде створена спеціальна державна програма для відбудови. Я вже доручив уряду почати розробку.

Чернігів і Суми, Охтирка й Житомир, Ізюм, Маріуполь і всі-всі наші прекрасні міста, до яких прийшло зло, не бачитимуть і сліду від російського вторгнення.

Найкращі архітектори, найкращі компанії, найкращі проекти. Для кожного міста! Я хочу сказати про це на прикладі Харкова. Нашого Харкова, який зараз переживає найстрашніші страждання, найстрашніші з часів Другої світової війни.

Салтівка, Олексіївка... Можливо, більшості українців ці назви нічого не скажуть. Але харківʼяни почують. Площа Свободи буде такою, що там буватимуть усі, усі ми, усі європейці! Полтавський шлях, Білгородське шосе, вулиця Мироносицька, Обласна дитяча лікарня, Харківський онкоцентр, університет Каразіна, Палац праці, бібліотека Короленка.

Ми все відбудуємо! Я вам особисто обіцяю. Харків'яни побачать, що Україна – для них. І це по-справжньому.

Слава Україні!Джерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/zavdy ... ikol-73477

Теги:
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1568
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Завдяки нашим захисникам українці не стали рабами й ніколи не стануть – звернення Президента Володимира Зеленського

Повідомлення Волонтери Херсону »

Thanks to our defenders, Ukrainians have not become slaves and will never become - address by President Volodymyr Zelenskyy

Ukrainians!

Information about the victims of yesterday's bombing of the maternity hospital and the children's hospital in Mariupol appeared last night. We lost three people, including a child, a girl. The number of wounded is 17. These are children, women, medical workers.

You know, this topic was mentioned on Russian television. It was on their talk show. But not a word of truth was said. The Russians were lied to that there had been no patients in the hospital and no women or children in the maternity hospital. The Russians were lied to that "nationalists" had allegedly taken up positions there. They lie confidently, as always.

War crimes are impossible without the propagandists who cover them up. I want to tell them one thing: you will bear responsibility just as all those who give orders to bomb civilians. We will find all the property of the propagandists and their associates. We will do our best to confiscate it wherever it is. You love a rich life. Love prosperous countries. You will not have this anymore. And this is just the beginning.

You will definitely be prosecuted for complicity in war crimes. And then, it will definitely happen, you will be hated by Russian citizens. Everyone whom you have been deceiving constantly, daily, for many years in a row. When they feel the consequences of your lies in their wallets, in their shrinking possibilities. In the stolen future of Russian children.

War is never isolated. It always beats both the victim and the aggressor. The aggressor just realizes it later. But it always realizes and always suffers.

Today, we are once again providing humanitarian corridors for our cities. The buses have already departed, the trucks are already on their way - with food, water, medicine.

Mariupol, Volnovakha, Izyum, Sumy and the region. Cities and towns of the Kyiv region - Bucha, Borodyanka, Irpin, Hostomel... My heart is broken by what the invaders did to our cities, to our state! And by what they want to do to our people who need urgent help.

Russian troops have already created a humanitarian catastrophe in Ukraine. But for them it is part of the plan. They want to humiliate our people. Make them take bread and water from the hands of the invaders standing on their knees. So that Ukrainians can save their lives just by going to the occupied territories or to Russia. That's why they are blocking Mariupol, that's why they are blocking Volnovakha, blocking other cities.

The invaders specially organize this torture to give their propaganda channels new material. Just for that. Monsters.

Despite everything, updated information was received every hour yesterday about people whom we managed to evacuate to the free territory of Ukraine. In total, more than 60,000 of our citizens were rescued yesterday plus those who did not have time until night and continued the evacuation in the morning.

I spoke today, in particular about that, with German Chancellor Olaf Scholz. About the torture of our cities, our people. I spoke with French President Macron.

I felt in a conversation with Prime Minister of the United Kingdom Boris Johnson that our anti-war coalition will soon become much stronger. Consequently, the pressure on Russia for peace will also be much stronger. For us, specifics in relations with world leaders, with European leaders are very important.

We are really fighting for our independence! For freedom, for equality for all on the continent! That is why we want to see from partners the decisions based on reality, not on declarations or abstract considerations.

These days, the EU leaders will convene to discuss Russia's war against Ukraine. To discuss our application for EU membership. We are waiting for a concrete signal. We look forward to strong support. Because it will be fair, real, human, European.

We know exactly the position of every leader. We know exactly who stands with us and who thinks that the European Union is just accounting, profits, expenses and nothing more. We will work, we will persuade. Life will convince them.

Ukrainians! Our defenders!

We all have been defending our state for the 15th day. We endured. The Ukrainian army is repelling attacks in key directions. Thanks to our military, National Guards, border guards, police, territorial defense and everyone who joined the defense of the state, we have not become slaves, and will never become!

Because this is our spirit, this is our destiny. Pride for our Armed Forces of Ukraine is boundless!

After the war, after our victory, we will rebuild everything that was destroyed.

Very quickly and with a very high quality. A special state program for reconstruction will be created for each affected city. I have already instructed the government to start the elaboration.

Chernihiv and Sumy, Okhtyrka and Zhytomyr, Izyum, Mariupol and all our beautiful cities to which evil has come will not see a single trace of the Russian invasion.

The best architects, the best companies, the best projects. For every city! I want to say this on the example of Kharkiv. Our Kharkiv, which is now experiencing the worst suffering since World War II.

Saltivka, Oleksiivka... Perhaps most Ukrainians know nothing about these names. But the people of Kharkiv will hear. Freedom Square will be such that everyone, all of us, all Europeans will be there! Poltava Way, Belgorod Highway, Myronosytska Street, Regional Children's Hospital, Kharkiv Oncology Center, Karazin University, Labor Palace, Korolenko Library.

We will rebuild everything! I promise you personally. Kharkiv residents will see that Ukraine stands with them. And it really does.

Glory to Ukraine!

Source: https://www.president.gov.ua/en/news/za ... ikol-73477
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 1 гість