Час бути ефективними в рутинних справах і віддавати все необхідне для оборони – звернення Президента України

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1597
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Час бути ефективними в рутинних справах і віддавати все необхідне для оборони – звернення Президента України

Повідомлення Волонтери Херсону »

Час бути ефективними в рутинних справах і віддавати все необхідне для оборони – звернення Президента України Володимира Зеленського

Хоробрий народе нескореної країни!

Від самого ранку в українському – назавжди українському – Мелітополі збиралися люди, наші громадяни, на чергову акцію протесту проти російських військ.

Проти намагань поставити місто на коліна. Понад дві тисячі людей на площі.
Почуйте, будь ласка, в Москві!

Якщо в Мелітополі проти окупації виходять дві тисячі людей, то скільки має бути у вас проти війни? Щоб було по чесному, щоб було по справедливості. Вчора окупанти захопили в полон мера Мелітополя Івана Федорова. Громада міста вимагає звільнити його. І це дуже важливо.

Я вдячний кожному мелітопольцю за цей спротив, за цю позицію. Окупанти повинні бачити, що вони чужі на нашій землі, на всій нашій землі України, і ніколи не будуть прийняті.

Впродовж ночі й сьогодні постійно говоримо з партнерами про цю ситуацію з нашим міським головою. Вимога проста – негайно звільнити його з полону.

Ми звертаємося до всіх лідерів світу, які говорять з Москвою. Франція, Німеччина, Ізраїль та інші.

Я особисто вже зателефонував канцлеру Німеччини Олафу Шольцу, говорив з ним. Говорив з Президентом Франції Еммануелем Макроном.

Я буду говорити з усіма, з ким потрібно, щоб звільнили наших людей.

Ми очікуємо, щоб вони, лідери світу, показали, як вони можуть вплинути на цю ситуацію. Як вони можуть зробити просту справу – звільнити одну людину. Таку людину, яка уособлює собою всю мелітопольську громаду. Українців, які не здаються.

Наші Збройні Сили роблять усе, щоб позбавити ворога будь-якого бажання продовжувати війну проти України. Втрати російських військ – колосальні.

Динаміка втрат окупантів на 17-й день вже така, що можна впевнено говорити: це найбільший удар по російській армії за десятки років. Вони ніде не втрачали більше за таку кількість днів.

Від початку вторгнення 31 батальйонно-тактична група ворога втратила боєздатність. Російські військові здаються в полон вже не просто поодинці, а цілими групами. Групами ж намагаються вийти з території України додому, в Росію.

Втрати загарбників у технічних можливостях просто вражають. Понад 360 танків. 1205 броньованих машин. І це ще без підрахунку втрат у боях цієї ночі та цього ранку.

Вже майже 60 літаків. Понад 80-ти гелікоптерів. Сотні й сотні одиниць іншої техніки, зокрема найсучасніших зразків, якими Росія завжди пишається.

У більшості армій світу немає стільки всього, скільки російські війська втратили за час вторгнення в нашу державу.
Українці!

Хочу, щоб ви мене зрозуміли правильно.

Ми маємо надзвичайні успіхи. Те, як увесь український народ чинить спротив цим загарбникам, уже ввійшло в історію. Але ми не маємо права знижувати інтенсивність оборони, як би нам складно не було. Не маємо права зменшувати енергію свого спротиву.

Ворог заводить на нашу територію нові й нові колони. Вони шукають повсюди бійців для себе. Резервістів. Строковиків. Найманців.

Вони намагаються взяти нас кількістю. Кількістю бійців, кількістю техніки. Використовують терор, щоб зламати нас, зламати нашу віру в перемогу і в Україну.

Я впевнений, у них це не вийде. Це не дасть їм результату. Але, щоб у них не вийшло, ще треба боротися. Ще треба бути зосередженими. Ще треба усім нам, усім українцям, і надалі зосереджено працювати на оборону нашої держави. Працювати разом.

Без внутрішніх розколів. Підтримуючи одне одного. По всій Україні. Від Ужгорода до Мелітополя. Від Чернігова до Маріуполя. Від Львова до Харкова.

Саме так, як ми всі робимо вже 17-й день війни.

Цієї доби ми знову відправили гуманітарний вантаж у Маріуполь. Ми будемо намагатися кожного дня, щоб врятувати наших людей.

Я вдячний кожному водію, який намагається реалізувати цю складну місію.

Вдячний представникам церкви, які долучилися до намагань захистити гуманітарний коридор у Маріуполі від обстрілів.

Українські війська зі свого боку гарантують повну «тишу» по всьому маршруту, щоб Маріуполь отримав їжу, отримав воду, отримав медикаменти. І щоб мирні мешканці міста Маріуполя могли виїхати на безпечну територію.

Також підготовлені гуманітарні коридори з Макарова, Бородянки, Тростянця, Сум, Полтави, Лебедина, Конотопа, Великої Писарівки, Краснопілля, Пологів, Токмака, Гостомеля, Козаровичів, Микуличів та Андріївки в Київській області.

Російська сторона повинна забезпечити «тишу» по кожному з цих маршрутів.

Інакше що тоді взагалі може гарантувати Росія на будь-яких переговорах?

Продовжуємо роботу разом із європейцями у двох напрямках. Перший – це вступ України до Європейського Союзу. Ми працюємо з Єврокомісією, щоб якнайшвидше узгодити всі процедури для нашого руху в ЄС. Другий – важливий, пріоритетний – санкційний.

Очікуємо новий пакет санкцій Європи проти Російської Федерації, щоб спонукати її до миру. До миру на нашій землі. Щоб там зрозуміли: їхня економіка просто не переживе цю війну.

Кабінет Міністрів України ухвалив декілька дуже важливих рішень.

Узгоджене повне скасування податку на додану вартість та акцизу на пальне. На бензин, на дизель. Це робиться не тільки в контексті посівної кампанії, яку потрібно розпочинати як завжди, дуже швидко, терміново. А й із розрахунку на потреби всіх наших громадян України. Щоб не було дефіциту пального в країні. Щоб ціни були стабільними.

Уряд свою частину роботи зробив. Тепер справа за депутатами Верховної Ради. Вони мають невідкладно підтримати це рішення своїм голосуванням. Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук уже займається організацією відповідного засідання.

Другий компонент – для підтримки тих українських громад, які приймають наших переселенців з районів бойових дій Уряд ухвалив рішення про компенсації місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг при розміщенні людей.

За попередньою оцінкою, громади мінімум десяти областей України отримають конкретні гроші від центральної влади, щоб переселенці були забезпечені усім.

Українці! Українки!

Зараз час, який вимагає від усіх нас бути ефективними і в рутинних справах.

Виконувати свою роботу на сто відсотків, допомагати колегам, дбати про своїх близьких. І при цьому віддавати все, що необхідно для нашої оборони, для нашої армії, для наших захисників і захисниць.

Це вітчизняна війна. Це народна війна.

Це наша війна. Це війна за нашу незалежність.

Не просто держави.

А всього українського, що було, є й буде на світі.

Слава Україні!Джерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/chas- ... -neo-73509

Теги:
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1597
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Час бути ефективними в рутинних справах і віддавати все необхідне для оборони – звернення Президента України

Повідомлення Волонтери Херсону »

It is time to be effective in routine affairs and provide everything necessary for the defense - address by President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy

Brave people of the unconquered country!

From the very morning in the Ukrainian - forever Ukrainian - Melitopol people, our citizens, gathered for the regular protest action against the Russian troops.

Against the attempts to put the city to its knees. More than two thousand people in the square.

Do you hear it, Moscow?

If 2,000 people are protesting against the occupation in Melitopol, how many people should be in Moscow against the war? To make it fair. Yesterday the invaders captured the mayor of Melitopol Ivan Fedorov. The city community is demanding his release. And this is very important.

I am grateful to every Melitopol resident for this resistance, for this position. The invaders must see that they are strangers on our land, on all our land of Ukraine, and they will never be accepted.

Throughout the night and today we constantly talk to our partners about this situation with our mayor. The demand is simple - to release him from captivity immediately.

We appeal to all world leaders who speak to Moscow. France, Germany, Israel and others.

I have personally called German Chancellor Olaf Scholz. I spoke with French President Emmanuel Macron.

I will talk to everyone to free our people.

We expect them, the world leaders, to show how they can influence the situation. How they can do a simple thing - free one person. A person who represents the entire Melitopol community, Ukrainians who do not give up.

Our Armed Forces are doing everything to deprive the enemy of any desire to continue the war against Ukraine. The losses of Russian troops are enormous.

The dynamics of the invaders’ losses on the 17th day is such that it is safe to say that this is the biggest blow to the Russian army in decades. They’ve never lost more than that in such a time period.

Since the beginning of the invasion, 31 battalion tactical groups of the enemy have lost their combat capability. The Russian militaries are being taken prisoners not just alone, but in groups. Groups are trying to leave Ukraine and come back to Russia as well.

The losses of the invaders in technical capabilities are simply astounding. More than 360 tanks. 1205 armored vehicles. And that's without counting the losses in the battles this night and in the morning.

Already almost 60 planes. More than 80 helicopters. Hundreds and hundreds of units of other equipment, including the most modern models, of which Russia is proud.

Most of the world's armies do not have as much as Russian troops lost during the invasion.

Ukrainians!

I want you to understand me correctly.

We have had extraordinary success. The resistance of the entire Ukrainian people against these invaders has already gone down in history. But we have no right to reduce the intensity of defense. No matter how difficult it is. We have no right to reduce the energy of resistance. The enemy is bringing new and new columns to the territory of Ukraine. They are looking everywhere for fighters. Reservists. Conscripts. Mercenaries.

They are trying to take us with numbers. The number of fighters, the number of equipment. They use terror to break our faith in victory and in Ukraine.

I'm sure they won't succeed. It will not work for them. But in order for them not to succeed, we still have to fight. We still need to be focused. All of us, all Ukrainians, still need to continue to focus on defense. Work together.

Without internal split. Supporting each other. All over the country. From Uzhhorod to Melitopol. From Chernihiv to Mariupol. From Lviv to Kharkiv.

Just like we all have been doing for 17 days of the war.

Today we again sent humanitarian aid to Mariupol. We will try every day to save our people.

I am grateful to every driver who tries to accomplish this difficult mission.

I am grateful to the representatives of the church who joined the efforts to protect the humanitarian corridor in Mariupol from shelling.

Ukrainian troops, for their part, guarantee complete "silence" along the entire route so that Mariupol receives food, water and medicine. And so that the civilians of Mariupol can go to a safe area.

Humanitarian corridors from Makariv, Borodyanka, Trostyanets, Sumy, Poltava, Lebedyn, Konotop, Velyka Pysarivka, Krasnopillya, Polohy, Tokmak, Hostomel, Kozarovychi, Mykulychi and Andriivka of the Kyiv region have also been prepared.

The Russian side must ensure "silence" on each of these routes.

Otherwise, what can Russia guarantee in any negotiations?

We continue to work with Europeans in two directions. The first is Ukraine's accession to the European Union. We are working with the European Commission to agree on all procedures for our movement towards the EU as soon as possible. The second direction is sanctions, it is the top priority.

We look forward to a new package of European sanctions against Russia to force it to peace. To make it clear: their economy simply will not survive this war.

The Cabinet of Ministers of Ukraine has made several very important decisions.

The complete abolition of value added tax and excise duty for fuel was approved.

For gasoline, for diesel. This is done not only in the context of the sowing campaign, which should start as usual, but also in the context of the needs of all citizens.

So that there is no shortage of fuel in the country. So that prices are stable.

The government has done its part. Now it's up to the deputies.

They must immediately adopt this decision by their vote. Chairman of the Verkhovna Rada Ruslan Stefanchuk is already organizing the relevant sitting.

The second component is to support those Ukrainian communities that receive our migrants from the areas of hostilities.

The government has decided to compensate local budgets for utilities payment when accommodating people.

According to preliminary estimates, communities in at least ten regions of Ukraine will receive concrete money from the central government to ensure that all IDPs are provided with everything necessary.

Ukrainians!

Now all of us have to be efficient in our routine as well.

We must do our job one hundred percent, help colleagues, take care of our loved ones. And at the same time we must provide everything necessary for our defense. For our defenders.

This is a patriotic war. This is a people's war.

This is a war for our independence.

Independence of not just our state.

But of everything Ukrainian that was, is and will be in the world.

Glory to Ukraine!

Source: https://www.president.gov.ua/en/news/ch ... -neo-73509
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1597
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Час бути ефективними в рутинних справах і віддавати все необхідне для оборони – звернення Президента України

Повідомлення Волонтери Херсону »

Время быть эффективными в рутинных делах и отдавать все необходимое для обороны – обращение Президента Украины Владимира Зеленского

Храбрый народ непокоренной страны!

С самого утра в украинском – навсегда украинском – Мелитополе собирались люди, наши граждане, на очередную акцию протеста против российских войск.

Против попыток поставить город на колени. Более двух тысяч человек на площади. Услышьте, пожалуйста, в Москве!

Если в Мелитополе против оккупации выходит две тысячи человек, сколько должно быть у вас против войны? Чтобы было по-честному, чтобы было по справедливости. Вчера оккупанты захватили в плен мэра Мелитополя Ивана Федорова. Община города требует освободить его. И это очень важно.

Я благодарен каждому мелитопольцу за это сопротивление, за эту позицию. Оккупанты должны видеть, что они чужие на нашей земле, на всей нашей земле Украины, и никогда не будут приняты.

На протяжении ночи и сегодня постоянно говорим с партнерами об этой ситуации с нашим городским головой. Требование простое – немедленно освободить его из плена.

Мы обращаемся ко всем мировым лидерам, которые говорят с Москвой. Франция, Германия, Израиль и другие.

Я лично уже позвонил канцлеру Германии Олафу Шольцу, разговаривал с ним. Разговаривал с Президентом Франции Эммануэлем Макроном.

Я буду говорить со всеми, с кем нужно, чтобы освободили наших людей.

Мы ожидаем, чтобы они, мировые лидеры, показали, как они могут повлиять на эту ситуацию. Как они могут сделать простое дело – освободить одного человека. Такого человека, который олицетворяет всю мелитопольскую общину. Украинцев, которые не сдаются.

Наши Вооруженные Силы делают все, чтобы лишить врага любого желания продолжать войну против Украины. Потери российских войск – колоссальные.

Динамика потерь оккупантов на 17-й день уже такова, что можно уверенно говорить: это самый большой удар по российской армии за десятки лет. Они нигде за такое количество дней не теряли больше.

С начала вторжения 31 батальонно-тактическая группа врага утратила боеспособность. Российские военные сдаются в плен уже не просто по одному, а целыми группами. Группами же пытаются выйти с территории Украины домой, в Россию.

Потери захватчиков в технических возможностях просто поражают. Более 360 танков. 1205 бронированных машин. И это еще без подсчета потерь в боях этой ночью и этим утром.

Уже около 60 самолетов. Более 80 вертолетов. Сотни и сотни единиц другой техники, в том числе самых современных образцов, которыми Россия гордится.

У большинства армий мира нет столько всего, сколько российские войска потеряли за время вторжения в наше государство.

Украинцы!

Хочу, чтобы вы меня поняли правильно.

У нас есть невероятные успехи. То, как весь украинский народ сопротивляется этим захватчикам, уже вошло в историю. Но мы не имеем права снижать интенсивность обороны, как бы нам ни было сложно. Не имеем права уменьшать энергию своего сопротивления.

Враг заводит на нашу территорию новые колонны. Они повсюду ищут бойцов для себя. Резервистов. Срочников. Наемников.

Они пытаются взять нас количеством. Количеством бойцов, количеством техники. Используют террор, чтобы сломить нас, сломить нашу веру в победу и в Украину.

Я уверен, у них это не получится. Это не даст им результата. Но чтобы у них не получилось, еще нужно бороться. Еще нужно быть сосредоточенными. Еще нужно всем нам, всем украинцам, и дальше сосредоточено работать на оборону нашего государства. Работать вместе.

Без внутренних расколов. Поддерживая друг друга. По всей Украине. От Ужгорода до Мелитополя. От Чернигова до Мариуполя. От Львова до Харькова.

Именно так, как мы все делаем уже 17-й день войны.

В эти сутки мы снова отправили гуманитарный груз в Мариуполь. Мы будем стараться каждый день, чтобы спасти наших людей.

Я благодарен каждому водителю, который пытается реализовать эту сложную миссию.

Благодарен представителям церкви, которые присоединились к попыткам защитить гуманитарный коридор в Мариуполе от обстрелов.

Украинские войска со своей стороны гарантируют полную тишину по всему маршруту, чтобы Мариуполь получил еду, получил воду, получил медикаменты. И чтобы мирные жители Мариуполя могли выехать на безопасную территорию.

Также подготовлены гуманитарные коридоры из Макарова, Бородянки, Тростянца, Сум, Полтавы, Лебедина, Конотопа, Великой Писаревки, Краснополья, Полог, Токмака, Гостомеля, Козаровичей, Микуличей и Андреевки в Киевской области.

Российская сторона должна обеспечить тишину по каждому из этих маршрутов.

Иначе что тогда вообще может гарантировать Россия на любых переговорах?

Продолжаем работу вместе с европейцами по двум направлениям. Первое – это вступление Украины в Европейский Союз. Мы работаем с Еврокомиссией, чтобы как можно скорее согласовать все процедуры нашего движения в ЕС. Второе – важное, приоритетное – санкционное.

Ожидаем нового пакета санкций Европы против Российской Федерации, чтобы побудить ее к миру. К миру на нашей земле. Чтобы там поняли: их экономика просто не переживет эту войну.

Кабинет Министров Украины принял несколько очень важных решений.

Согласована полная отмена налога на добавленную стоимость и акциза на топливо. На бензин, дизель. Это делается не только в контексте посевной кампании, которую нужно начинать, как всегда, очень быстро, срочно. Но и из расчета на нужды всех наших граждан Украины. Чтобы не было дефицита горючего в стране. Чтобы цены были стабильными.

Правительство свою часть работы сделало. Теперь дело за депутатами Верховной Рады. Они должны безотлагательно поддержать это решение своим голосованием. Председатель Верховной Рады Руслан Стефанчук уже занимается организацией соответствующего заседания.

Второй компонент – для поддержки тех украинских общин, которые принимают наших переселенцев из районов боевых действий. Правительство приняло решение о компенсации местным бюджетам на оплату коммунальных услуг при размещении людей.

По предварительной оценке, общины минимум десяти областей Украины получат конкретные деньги от центральной власти, чтобы переселенцы были обеспечены всем.

Украинцы! Украинки!

Сейчас время, которое требует от нас быть эффективными и в рутинных делах.

Выполнять свою работу на сто процентов, помогать коллегам, заботиться о своих близких. И при этом отдавать все, что нужно для нашей обороны, для нашей армии, для наших защитников и защитниц.

Это отечественная война. Это народная война.

Это наша война. Это война за нашу независимость.

Не просто государства.

А всего украинского, что было, есть и будет на свете.

Слава Украине!

Источник: сайт Президента Украины https://www.president.gov.ua/ru/news/ch ... -neo-73509
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей