Місцеві громади, які приймають внутрішньо переміщених осіб, одержать компенсацію на оплату послуг ЖКГ – Президент

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1227
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Місцеві громади, які приймають внутрішньо переміщених осіб, одержать компенсацію на оплату послуг ЖКГ – Президент

Повідомлення Волонтери Херсону »

Місцеві громади, які приймають внутрішньо переміщених осіб, одержать компенсацію на оплату послуг ЖКГ – Президент України

Бюджети місцевих громад, які приймають внутрішньо переміщених українців із постраждалих від бойових дій районів, отримають компенсацію з державного бюджету на оплату комунальних послуг при розміщенні людей. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у зверненні.

«Для підтримки тих українських громад, які приймають наших переселенців із районів бойових дій уряд ухвалив рішення про компенсації місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг при розміщенні людей», – сказав Глава держави.

За попередньою оцінкою, громади щонайменше десяти областей України отримають кошти від центральної влади, щоб переміщені особи були забезпечені всім необхідним, зазначив Президент.

Крім того, за словами Володимира Зеленського, Кабінет Міністрів України розробив інструменти для стабілізації цін на пальне.

«На бензин, на дизель. Це робиться не тільки в контексті посівної кампанії, яку потрібно розпочинати, як завжди, дуже швидко, терміново, а й із розрахунку на потреби всіх наших громадян України. Щоб не було дефіциту пального в країні, щоб ціни були стабільними», – наголосив Президент.

Глава держави зазначив, що парламент має невідкладно підтримати це рішення голосуванням.

«Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук уже займається організацією відповідного засідання», – додав Володимир Зеленський.

Джерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/misce ... osib-73513
Востаннє редагувалось 12 березня 2022, 19:25 користувачем Волонтери Херсону, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1227
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Місцеві громади, які приймають внутрішньо переміщених осіб, одержать компенсацію на оплату послуг ЖКГ – Президент

Повідомлення Волонтери Херсону »

Местные общины, которые принимают внутренне перемещенных лиц, получат компенсацию на оплату услуг ЖКХ – Президент Украины

Бюджеты местных общин, принимающих внутренне перемещенных украинцев из пострадавших от боевых действий районов, получат компенсацию из государственного бюджета на оплату коммунальных услуг при размещении людей. Об этом сообщил Президент Украины Владимир Зеленский в обращении.

«Для поддержки тех украинских общин, которые принимают наших переселенцев из районов боевых действий, правительство приняло решение о компенсации местным бюджетам на оплату коммунальных услуг при размещении людей», – сказал Глава государства.

По предварительной оценке, общины минимум десяти областей Украины получат средства от центральной власти, чтобы перемещенные лица были обеспечены всем необходимым, отметил Президент.

Кроме того, по словам Владимира Зеленского, Кабинет Министров Украины разработал инструменты для стабилизации цен на топливо.

«На бензин, дизель. Это делается не только в контексте посевной кампании, которую нужно начинать, как всегда, очень быстро, срочно, но и из расчета на нужды всех наших граждан Украины. Чтобы не было дефицита горючего в стране, чтобы цены были стабильными», – подчеркнул Президент.

Глава государства отметил, что парламент должен безотлагательно поддержать это решение голосованием.

«Председатель Верховной Рады Руслан Стефанчук уже занимается организацией соответствующего заседания», – добавил Владимир Зеленский.

Источник: сайт Президента Украины https://www.president.gov.ua/ru/news/mi ... osib-73513
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість