Звернення Президента України Володимира Зеленського до італійців та усіх європейців

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1588
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Звернення Президента України Володимира Зеленського до італійців та усіх європейців

Повідомлення Волонтери Херсону »

Вітаю всіх друзів України!

Вітаю всіх друзів Європи, усіх друзів свободи!


Я знаю, що сьогодні вас у всьому світі – понад сто тисяч. Понад сто тисяч на площах різних міст. Ми, українці, вдячні за це. І я прошу зараз кожного з вас, на кожній площі запам'ятати одне число... 79.

Ви зрозумієте, що це означає. Я розкажу вам зараз, що це означає для нашого життя, для кожного з нас. Розкажу всім ста тисячам. І мільйонам, які нас іще почують.

Ми в Україні переживаємо страшну війну. Європа не бачила такої війни з часів Другої світової. Ми цю війну не починали. Це жорстоке й цинічне вторгнення Росії на українську землю. Це війна проти українського народу – проти мирних і щирих людей, яких ви, я впевнений, дуже добре взнали за роки нашої незалежності.

Взнали й побачили, що ми з вами дуже схожі. Однаково цінуємо свободу. Однаково цінуємо рівність. Однаково хочемо жити. Просто хочемо жити.

Однаково хочемо тільки найкращого, найсвітлішого для наших дітей, для наших родин. Але зараз ми з вами живемо неоднаково.

Зараз, коли триває війна і коли в ній загинули тисячі людей! І коли в ній загинули вже 79 дітей. 79 дітей!

Я впевнений, у кожного й кожної з вас є фотографії ваших рідних. Вдома або просто в телефоні, щоб можна було подивитися, коли серце цього просить. Фотографії дітей, фотографії батьків. Фотографії ваших коханих.

Ми навіть цього не усвідомлюємо, але завжди знаємо, що ці фотографії – вони не останні.

Бо ми віримо, що ще побачимо, як житимуть ті, хто нам найдорожчі. Побачимо, як наші кохані щасливі. Як ростуть наші діти, як вони дорослішають, як підуть в університет, як працюватимуть. Як у них будуть свої діти. А потім ми будемо гратися з нашими онуками. Як будемо зустрічати їх зі школи, вечеряти разом.

Кожна людина з мільйонів живе такою надією. Надією справді на мирне життя.

На нові й нові фотографії, нові й нові спогади, нові й нові миттєвості щастя. Яких зараз позбавлена наша держава, позбавлена Україна.

Ми з вами, поки триває війна, – у принципово різних умовах. Коли ви можете бути впевнені, що на вас і ваших близьких чекає ще довге майбутнє, нормальне майбутнє. І ми цього хочемо. І ми за вас щасливі.

А для нас те, що в нас є, може бути востаннє. Просто востаннє. Сьогодні й більше ніколи. Як у 79 українських дітей. 79 українських родин. Зруйнованих цією ганебною війною –вторгненням Росії. 79 родин, які втратили найцінніше, але які все ще змушені боротися. Змушені зібратися й вижити. І воювати. Воювати за майбутнє, яке для них уже закінчилося. У тих фотографіях. 79 вбитих війною дітей.

І що ми повинні зробити.. Ми всі – український народ, ви, європейці – щоб це число 79 не змінилося, не зростало. І щоб Європа не забула Україну-79.

Російські війська тримають в облозі українські міста. Вони намагаються знищити їх. Уявіть це! Цілі міста! У 2022 році! У Європі.

Наш Маріуполь, найбільше українське місто на узбережжі Азовського моря, у повній блокаді. Його обстрілюють цілодобово. Російські війська скидають на нього авіабомби, бʼють ракетами. Вони розбомбили в Маріуполі навіть пологовий будинок і дитячу лікарню...

Це ненависть до всього живого. Вони вбивають дітей і руйнують пологові будинки, дитячі лікарні. Навіщо? Щоб українки навіть не народжували?

І це – по всій нашій державі, по всій Україні, яка страждає від російського вторгнення.

Вони зруйнували вже десятки лікарень, сотні шкіл, дитячих садочків. Вони руйнують університети. Повністю знищують житлові квартали – килимовим бомбардуванням. Уявіть, що це таке! І як у цьому вижити? Що це означає для українців, для наших родин, для наших дітей?.. Що означає, коли не можеш знайти спокій навіть у церкві. Бо авіація бомбардує навіть церкви!

Навіть площі... Такі ж площі, як ваші... Де ви мене зараз слухаєте і бачите. Як бомбили площу в нашому місті Харкові – площу Свободи. Це найбільша площа Європи, яка нічим не відрізняється від ваших площ. Окрім того, що вона зруйнована. Зруйнована російським ракетним ударом.

У мене постійно запитують в інтервʼю: як Європа може допомогти Україні?

Я формулюю питання інакше, а саме: як Європа може допомогти собі?

Бо це війна не тільки проти нашого народу, не тільки проти українців. Це війна проти цінностей, які нас із вами обʼєднують. Проти нашого уміння жити. Жити, а не вбивати, як російські військові на нашій землі.

Ви відчуваєте, чому ми з ними різні? Ми живемо. А вони убивають. Ми – це 79 життів. А вони – 79 смертей.

Я впевнений, що ви прагнете зупинити війну так само, як кожен українець.

І тому моя відповідь про допомогу для України, яка необхідна, звучить логічно, природно для мільйонів людей у демократичних країнах. Потрібно тиснути.

Потрібні такі санкції проти Росії, щоб кожен російський солдат знав ціну кожного пострілу в мирних людей. Потрібна така принциповість європейського бізнесу, щоб у російської держави не було грошей руйнувати життя.

Тисніть на компанії у своїх країнах, щоб вони виходили з Росії, щоб ви опосередковано не були спонсорами цієї війни і трагедії.

Говоріть своїм політикам, щоб закрили небо над Україною від російських ракет та літаків. Від тих, хто вбив 79 дітей і тисячі дорослих! Тисячі за 17 днів...

Це все захистить нас. Таких самих, як ви. Абсолютно таких самих! Ви знаєте це. Ви це відчуваєте. Ви бачите мене і все це розумієте.

І ви знаєте, що ми разом повинні бути у європейській спільноті. Це надважливо для України. І це надважливо для вас, для Європи. Бо це посилить Європу. Це захистить Європу. Це зупинить війну назавжди. Це доведе, що 79 життів, які були забрані у війні за свободу, не втрачені марно. Що вони живі. Живі серед нас. І серед інших дітей України та Європи, які зможуть бути вільними, зможуть мріяти, зможуть просто жити, як вони того хочуть. У мирі. І не боятися, що їх можуть убити. І не шукати, де найближче укриття від авіабомб. Як не шукаєте ви – кожен зі ста тисяч на площах європейських міст, які мене зараз слухають. І як мільйони, які, впевнений, почують.

Почують про Україну-79. Про Україну-2022. Про Україну, яка прагне миру. І про Європу, якій час обирати.

Обирати Україну.

Заради миру!

Заради всіх нас.

Слава Україні!Джерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/zvern ... ital-73525

Теги:
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1588
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Звернення Президента України Володимира Зеленського до італійців та усіх європейців

Повідомлення Волонтери Херсону »

Address by President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy to Italians and all Europeans

Greetings to all friends of Ukraine!

Greetings to all friends of Europe, all friends of freedom!


I know that there are over a hundred thousand of you all over the world today. More than a hundred thousand in the squares of different cities. We, Ukrainians, are grateful for this. And now I ask each of you to remember one number in each square... 79.

You will understand what this means. I will tell you now what it means for our lives, for each of us. I will tell all one hundred thousand and millions who will hear us afterwards.

We are experiencing a terrible war in Ukraine. Europe has not seen such a war since World War II. We did not start this war. This is a brutal and cynical Russian invasion of Ukrainian land. This is a war against the Ukrainian people - against peaceful and sincere people, whom I am sure you have known very well during the years of our independence.

And you saw that we are very similar to you. We equally value freedom. We equally value equality. We equally want to live. We just want to live.

We equally want only the best, the brightest for our children, for our families. But now we and you live differently.

Now when the war is going on and thousands of people have died in it! And 79 children have died in it. 79 children!

I'm sure each of you has photos of your loved ones. At home or just on the phone so you can watch when your heart asks for that. Photos of children, photos of parents. Photos of your loved ones.

We don't even realize it, but we always know that these photos are not the last.

Because we believe that we will see how those who are dearest to us will live. We’ll see how happy our loved ones are. How our children grow up, how they go to university, how they work. How they have their children. And then we will play with our grandchildren. Meet them after school, have dinner together.

Everyone in the millions lives with that hope. Hope for a truly peaceful life.

For new photos, new memories, new moments of happiness, which our state, Ukraine, is deprived of now.

While the war continues, we are in fundamentally different conditions with you. When you can be sure that you and your loved ones have a long future ahead, a normal future. And we want that. And we are happy for you.

And for us, what we have may be the last time. Just one last time. Today and never again. As for 79 Ukrainian children. 79 Ukrainian families. Destroyed by this shameful war - the invasion of Russia. 79 families who have lost the most valuable, but who are still forced to fight. They are forced to pull themselves up and survive. And fight. Fight for a future that is over for them. In those photos of 79 children killed in the war.

And what should we do... All of us - the Ukrainian people, Europeans - so that this number 79 does not change, does not grow. And so that Europe does not forget Ukraine-79.

Russian troops besiege Ukrainian cities. They are trying to destroy them. Imagine! Entire cities! In 2022! In Europe.

Our Mariupol, the largest Ukrainian city on the coast of the Sea of Azov, is under complete blockade. It is bombed around the clock. Russian troops drop air bombs on it and fire missiles. They even bombed a maternity hospital and a children’s hospital in Mariupol...

This is hatred of all mankind. They kill children and destroy maternity hospitals and children's hospitals. Why? So that Ukrainian women don't even give birth?

And this is all over our country, all over Ukraine, which is suffering from the Russian invasion.

They have already destroyed dozens of hospitals, hundreds of schools and kindergartens. They are destroying universities. Completely destroying residential areas with carpet bombing. Imagine what it is! And how to survive in this? What does it mean for Ukrainians, for our families, for our children? What does it mean when you can't find peace even in church. Because aviation bombs even churches!

Even squares... The same squares as yours... Where you are listening to me now. They bombed the square in our city of Kharkiv - Freedom Square. This is the largest square in Europe, which is no different from your squares. Except that it is destroyed. Destroyed by a Russian missile strike.

I am constantly asked in interviews: how can Europe help Ukraine?

I formulate the question differently, namely: how can Europe help itself?

Because this is a war not only against our people, not only against Ukrainians. This is a war against the values that unite us. Against our ability to live. Live, not kill like the Russian military on our land.

Do you feel why we are different from them? We live. And they kill. We are 79 lives. And they are 79 deaths.

I am sure that you want to stop the war just like every Ukrainian.

That is why my answer about the help that is needed for Ukraine sounds logical, natural to millions of people in democracies. You need to put pressure.

Such sanctions against Russia are needed so that every Russian soldier knows the price of every shot at civilians. We need such principles of European business that the Russian state does not have the money to ruin lives.

Put pressure on the companies in your countries to leave Russia, so that you are not indirect sponsors of this war and tragedy.

Tell your politicians to close the sky over Ukraine from Russian missiles and planes. From those who killed 79 children and thousands of adults! Thousands in 17 days...

All this will protect us. We are just like you. Absolutely the same! You know that. You feel it. You see me and you understand all this.

And you know that we must be together in the European community. This is extremely important for Ukraine. And this is very important for you, for Europe. Because this will strengthen Europe. This will protect Europe. This will stop the war forever. This will prove that the 79 lives taken in the war for freedom have not been lost in vain. That they are alive. That they live among us. And they are among other children of Ukraine and Europe, who will be able to be free, will be able to dream, will be able to just live as they want. In peace. And not to be afraid that they may be killed. And not to look for the nearest air bomb shelter. Just as you are not looking for it - each of the hundred thousand in the squares of European cities that are listening to me now. And just as millions who, I'm sure, will hear me.

Hear about Ukraine-79. About Ukraine-2022. About Ukraine, which seeks peace. And about Europe, for which it is time to choose.

Choose Ukraine.

For the sake of peace!

For the sake of all of us.

Glory to Ukraine!

Source: https://www.president.gov.ua/en/news/zv ... ital-73525
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1588
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Звернення Президента України Володимира Зеленського до італійців та усіх європейців

Повідомлення Волонтери Херсону »

Обращение Президента Украины Владимира Зеленского к итальянцам и всем европейцам

Приветствую всех друзей Украины!

Приветствую всех друзей Европы, всех друзей свободы!


Я знаю, что сегодня вас во всем мире – более ста тысяч. Более ста тысяч на площадях разных городов. Мы, украинцы, благодарны за это. И я прошу сейчас каждого из вас, на каждой площади, запомнить одно число... 79.

Вы поймете, что это значит. Я расскажу вам сейчас, что это значит для нашей жизни, для каждого из нас. Расскажу всем ста тысячам. И миллионам, которые нас еще услышат.

Мы в Украине переживаем страшную войну. Европа не видела такой войны со времен Второй мировой. Мы эту войну не начинали. Это жестокое и циничное вторжение России на украинскую землю. Это война против украинского народа – против мирных и искренних людей, которых вы, я уверен, очень хорошо узнали за годы нашей независимости.

Узнали и увидели, что мы с вами очень похожи. Одинаково ценим свободу. Одинаково ценим равенство. Одинаково хотим жить. Просто хотим жить.

Одинаково хотим только самого лучшего, самого светлого для наших детей, для наших семей. Но сейчас мы с вами живем неодинаково.

Сейчас, когда идет война и когда в ней погибли тысячи людей! И когда в ней погибли уже 79 детей. 79 детей!

Я уверен, у каждого из вас есть фотографии ваших родных. Дома или просто в телефоне, чтобы можно было посмотреть, когда сердце этого просит. Фотографии детей, фотографии родителей. Фотографии ваших любимых.

Мы этого даже не осознаем, но всегда знаем, что эти фотографии – они не последние.

Потому что мы верим, что еще увидим, как будут жить самые дорогие. Увидим, как наши любимые счастливы. Как растут наши дети, как они взрослеют, как пойдут в университет, как будут работать. Как у них будут свои дети. А потом мы будем играть с нашими внуками. Как мы будем встречать их из школы, ужинать вместе.

Каждый человек из миллионов живет такой надеждой. Надеждой действительно на мирную жизнь.

На новые и новые фотографии, новые воспоминания, новые и новые мгновения счастья. Которых сейчас лишено наше государство, лишена Украина.

Мы с вами, пока идет война, – в принципиально разных условиях. Когда вы можете быть уверены, что вас и ваших близких ждет еще долгое будущее, нормальное будущее. И мы этого хотим. И мы за вас счастливы.

А для нас то, что у нас есть, может быть в последний раз. Просто в последний раз. Сегодня и больше никогда. Как у 79 украинских детей. 79 украинских семей. Разрушенных этой позорной войной – вторжением России. 79 семей, которые потеряли самое ценное, но все еще вынуждены бороться. Вынуждены собраться и выжить. И воевать. Воевать за будущее, которое для них уже закончилось. В этих фотографиях. 79 убитых войной детей.

И что мы должны сделать… Мы все – украинский народ, вы, европейцы – чтобы это число 79 не изменилось, не росло. И чтобы Европа не забыла Украину-79.

Российские войска осаждают украинские города. Они пытаются уничтожить их. Представьте это! Целые города! В 2022 году! В Европе.

Наш Мариуполь, самый большой украинский город на побережье Азовского моря, в полной блокаде. Его обстреливают круглосуточно. Российские войска сбрасывают на него авиабомбы, бьют ракетами. Они разбомбили в Мариуполе даже роддом и детскую больницу.

Это ненависть ко всему живому. Они убивают детей и разрушают роддома, детские больницы. Зачем? Чтобы украинки даже не рожали?

И это – по всему нашему государству, по всей Украине, страдающей от российского вторжения.

Они разрушили уже десятки больниц, сотни школ, детских садов. Они разрушают университеты. Полностью уничтожают жилые кварталы – ковровыми бомбардировками. Представьте себе, что это такое! И как в этом выжить? Что это значит для украинцев, для наших семей, для наших детей?.. Что значит, когда не можешь обрести покой даже в церкви. Потому что авиация бомбит даже церкви!

Даже площади... Такие же площади, как ваши... Где вы меня сейчас слушаете и видите. Как бомбили площадь в нашем городе Харькове – площадь Свободы. Это самая большая площадь Европы, ничем не отличающаяся от ваших площадей. Кроме того, что она разрушена. Разрушена российским ракетным ударом.

У меня постоянно спрашивают в интервью: как Европа может помочь Украине?

Я формулирую вопрос иначе: как Европа может помочь себе?

Потому что это война не только против нашего народа, не только против украинцев. Это война против ценностей, которые нас с вами объединяют. Против нашего умения жить. Жить, а не убивать, как российские военные на нашей земле.

Вы чувствуете, почему мы с ними разные? Мы живем. А они убивают. Мы – это 79 жизней. А они – 79 смертей.

Я уверен, что вы хотите остановить войну так же, как каждый украинец.

И поэтому мой ответ о помощи для Украины, которая необходима, звучит логично, естественно для миллионов людей в демократических странах. Нужно оказывать давление.

Нужны такие санкции против России, чтобы каждый российский солдат знал цену каждого выстрела в мирных людей. Нужна такая принципиальность европейского бизнеса, чтобы у российского государства не было денег разрушать жизнь.

Оказывайте давление на компании в своих странах, чтобы они выходили из России, чтобы вы опосредованно не были спонсорами этой войны и трагедии.

Говорите своим политикам, чтобы закрыли небо над Украиной от российских ракет и самолетов. От тех, кто убил 79 детей и тысячи взрослых! Тысячи за 17 дней...

Это все защитит нас. Таких же, как вы. Абсолютно таких же! Вы знаете это. Вы это чувствуете. Вы видите меня и все это понимаете.

И вы знаете, что мы должны быть вместе в европейском сообществе. Это очень важно для Украины. И это очень важно для вас, для Европы. Потому что это усилит Европу. Это защитит Европу. Это остановит войну навсегда. Это докажет, что 79 жизней, которые были отобраны в войне за свободу, не были потеряны впустую. Что они живы. Живы среди нас. И среди других детей Украины и Европы, которые смогут быть свободными, смогут мечтать, смогут жить, как они того хотят. В мире. И не бояться, что их могут убить. И не искать, где ближайшее укрытие от авиабомб. Как не ищете вы – каждый из ста тысяч на площадях европейских городов, которые меня сейчас слушают. И как миллионы, которые, уверен, услышат.

Услышат про Украину-79. Про Украину-2022. Про Украину, которая стремится к миру. И о Европе, которой пора выбирать.

Выбирать Украину.

Ради мира!

Ради всех нас.

Слава Украине!

Источник: сайт Президента Украины https://www.president.gov.ua/ru/news/zv ... ital-73525
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість