Переможемо завдяки нашому вмінню гуртуватися та завжди памʼятати про своїх – звернення Президента України

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1588
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Переможемо завдяки нашому вмінню гуртуватися та завжди памʼятати про своїх – звернення Президента України

Повідомлення Волонтери Херсону »

Переможемо завдяки нашому вмінню гуртуватися та завжди памʼятати про своїх – звернення Президента України Володимира Зеленського

Міцний народе незламної країни!

Сьогодні 18-й день. 18-й день нашої війни за життя, за Україну, за незалежність.

Початок сьогоднішнього дня був чорним. Російські ракети та авіабомби знову били по нашій державі. Від сходу до заходу.

30 ракет на одну тільки Львівську область. Унаслідок обстрілу Міжнародного центру миротворчості та безпеки загинули 35 людей, ще 134 людини отримали поранення.

Там не відбувалося нічого, що могло б загрожувати території Російської Федерації. І всього лише за 20 кілометрів звідти – кордони НАТО.

Минулого року я чітко попереджав лідерів НАТО: якщо не буде жорстких превентивних санкцій проти Російської Федерації, вона піде війною. Ми мали рацію.

Я говорив протягом довгого часу: «Північний потік» – це зброя, яка вдарить по всій Європі. Тепер це очевидно.

І зараз я повторюю знову: якщо ви не закриєте наше небо, то це лише питання часу, коли російські ракети впадуть вже на вашу територію, на територію НАТО, на домівки громадян країн НАТО.

Сьогодні в Київській області був убитий американський журналіст Брент Рено. Його колега поранений. Це був свідомий напад російських військових.

Вони знали, що вони роблять. Але, схоже, не всі на Заході знають, що вони роблять.

На сході нашої країни окупанти вирішили «демілітаризувати» та «денацифікувати» Святогірську лавру Української православної церкви Московської патріархії.

На час удару на території монастиря перебували тільки монахи та сотні біженців. Жодної військової цілі у лаврі чи поряд з нею не було. Але російські війська не зупиняються навіть перед ударами по лаврі.

Один лише цей факт демонструє, що вся ідеологія російської держави є просто брехнею.

Сьогодні я відвідав наших хлопців, наших захисників, які відновлюються після поранень у військовому госпіталі.

Поговорили. Вручив нагороди. Ордена й медалі – за мужність, за славу для України.

І я дуже хочу, щоб моє до них привітання «бажаю здоровʼя» спрацювало сьогодні саме так потужно, як і наші Збройні Сили, які утримують ключові рубежі. Вже 18 днів. До речі, в цьому ж госпіталі лікують і російського військового з Рязані.

Він – в одній палаті з нашими захисниками. Отримує ту ж допомогу, від тих же лікарів. Попри те, що робив цей хлопець проти нас, проти України.

Але лікарі України його врятували. І це зрозуміло. Бо вони люди, не звірі.

І маємо пройти цю війну так, щоб залишилися ми всі людьми.

Я вдячний усім лікарям і медичним сестричкам, які працюють у Києві, в Дніпрі, у Вінниці, у Львові, в Чернігові, на Донбасі, у Харкові, у Мелітополі, у Маріуполі...

Усім!

Військовий госпіталь міста Маріуполя.

Військовий мобільний госпіталь міста Покровська.

Військовий мобільний госпіталь міста Часів Яр.

Військово-медичний клінічний центр Східного регіону.

Військовий госпіталь Черкаського.

Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону, місто Вінниця.

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, місто Львів.

Військово-медичний лікувально-реабілітаційний центр, вийшов з Ірпеня, але продовжує працювати.

Усім вам – щира подяка!

Від усіх нас. Від усіх українців.

Заїжджав сьогодні й на блокпости. Не хотів, щоб це було дуже публічно.

Просто підтримати наших хлопців, поговорити. Мужні хлопці, веселі хлопці, які захищають Київ і знають, що ми переможемо. Відчувається це.

Переможемо завдяки тому, як тільки ми, українці, вміємо гуртуватися.

Уміємо завжди памʼятати про своїх. Своїх – по духу, по серцю, по щирості.

Зустрів там, на блокпосту, надзвичайну людину, яка щоденно підтримує наших захисників, щоденно привозить їм каструлю з борщем, справді смачним, справді українським. Просто від душі. І я знаю, що саме на таких людях століттями тримається наша держава. Саме завдяки таким людям ми переживемо будь-які чорні дні. Бо ми – разом. І ми завжди захищаємо своїх. І своє. Не за гроші. Без примусу. Не як ті, хто прийшов до нас. А тому що ми – українці.

Важливі міжнародні переговори. Болгарія, Словаччина, Чехія, Румунія, Польща, Британія.

Відчуваємо підтримку цих країн. Відчуваємо підтримку нашої армії. Це важливо.

Говорив також і з Шарлем Мішелем, Президентом Європейської ради, про нашу європейську перспективу, яка стає реальністю.

Тепер щодо переговорів з Російською Федерацією.

Щоденно у відеоформаті говорять представники делегацій наших країн. У нашої делегації завдання чітке – зробити все, щоб відбулася зустріч президентів. Зустріч, на яку, я впевнений, очікують люди.

Зрозуміло, що це складна історія. Тяжкий шлях. Але шлях потрібний. І наша мета – щоб у цій боротьбі, у цій переговорній складній роботі, Україна отримала необхідний результат. Необхідний для нас, для миру і для безпеки.

Щоб ми мали гарантії – нормальні, дієві. Не як за «Будапештом» і не як у нашому небі. А такі, щоб українці могли сказати: ось це працює, ось це – гарантії.

Говорити потрібно.

Спрацювали понад десять гуманітарних коридорів. Київська область, Луганська область... За добу врятовано 5550 людей. За шість днів – вже понад 130 тисяч. Говорити потрібно.

І це також – завдяки переговорам. Маємо це розуміти.

На жаль, у Маріуполь гуманітарний коридор був перекритий. Знову. Ми зробили все, що необхідно. Забезпечили тишу. Російські війська зірвали рух вантажу та автобусів.

Але будемо пробувати знову. Будемо пробувати ще. Доти, доки не зможемо допомогти нашим людям. Бо вони – наші. Нашому Маріуполю. Героїчному Маріуполю.

Українці! Українки!

Ми проходимо найстрашніше випробування у нашій історії, у нашому житті.

Ми захищаємо найдорожче, що в нас є.

Ми повинні триматися. Ми повинні боротися.

І ми переможемо. Я знаю це. Я в це вірю.

Слава вам!

Слава нашим людям!

Слава нашим героям!

Слава Україні!




Джерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/perem ... zhdi-73541

Теги:
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1588
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Переможемо завдяки нашому вмінню гуртуватися та завжди памʼятати про своїх – звернення Президента України

Повідомлення Волонтери Херсону »

Победим благодаря нашему умению сплачиваться и всегда помнить о своих – обращение Президента Украины Владимира Зеленского

Крепкий народ несокрушимой страны!

Сегодня 18-й день. 18-й день нашей войны за жизнь, за Украину, за независимость.

Начало сегодняшнего дня было черным. Российские ракеты и авиабомбы снова били по нашему государству. От востока до запада.

30 ракет на одну только Львовскую область. В результате обстрела Международного центра миротворчества и безопасности погибли 35 человек, еще 134 человека получили ранения.

Там не происходило ничего, что могло бы угрожать территории Российской Федерации. И всего в 20 километрах оттуда – границы НАТО.

В прошлом году я четко предупреждал лидеров НАТО: если не будет жестких превентивных санкций против России, она пойдет войной. Мы были правы.

Я говорил долгое время: «Северный поток» – это оружие, которое ударит по всей Европе. Теперь это очевидно.

И сейчас я повторяю снова: если вы не закроете наше небо, то это только вопрос времени, когда российские ракеты упадут уже на вашу территорию, на территорию НАТО, на дома граждан стран НАТО.

Сегодня в Киевской области был убит американский журналист Брент Рено. Его коллега ранен. Это было сознательное нападение российских военных.

Они знали, что они делают. Но, похоже, не все на Западе знают, что они делают.

На востоке нашей страны оккупанты решили «демилитаризировать» и «денацифицировать» Святогорскую лавру Украинской православной церкви Московской патриархии.

На момент удара на территории монастыря находились только монахи и сотни беженцев. Никакой военной цели в лавре или рядом с ней не было. Но российские войска не останавливаются даже перед ударами по лавре.

Один только этот факт демонстрирует, что вся идеология российского государства – просто ложь.

Сегодня я навестил наших ребят, наших защитников, которые восстанавливаются в военном госпитале после ранений.

Побеседовали. Вручил награды. Ордена и медали – за мужество, за славу для Украины.

И я очень хочу, чтобы мое им приветствие «желаю здоровья» сработало сегодня так мощно, как и наши Вооруженные Силы, которые удерживают ключевые рубежи. Уже 18 дней. Кстати, в этом же госпитале лечат и российского военного из Рязани.

Он – в одной палате с нашими защитниками. Получает ту же помощь от тех же врачей. Несмотря на то, что делал этот парень против нас, против Украины.

Но врачи Украины его спасли. И это понятно. Потому что они люди, не звери.

И мы должны пройти эту войну так, чтобы остались мы все людьми.

Я благодарен всем врачам и медицинским сестричкам, работающим в Киеве, в Днепре, в Виннице, во Львове, в Чернигове, на Донбассе, в Харькове, в Мелитополе, в Мариуполе...

Всем!

Военный госпиталь города Мариуполя.

Военный мобильный госпиталь города Покровска.

Военный мобильный госпиталь города Часов Яр.

Военно-медицинский клинический центр Восточного региона.

Военный госпиталь Черкасского.

Военно-медицинский клинический центр Центрального региона, город Винница.

Военно-медицинский клинический центр Западного региона, город Львов.

Военно-медицинский лечебно-реабилитационный центр, вышел из Ирпеня, но продолжает работать.

Всем вам – искренняя благодарность!

От всех нас. От всех украинцев.

Заезжал сегодня и на блокпосты. Не хотел, чтобы это было очень публично.

Просто поддержать наших ребят, поговорить. Мужественные ребята, веселые ребята, которые защищают Киев и знают, что мы победим. Чувствуется это.

Победим благодаря тому, как только мы, украинцы, умеем сплачиваться.

Умеем всегда помнить о своих. Своих по духу, по сердцу, по искренности.

Встретил там, на блокпосте, чрезвычайного человека, который ежедневно поддерживает наших защитников, ежедневно привозит им кастрюлю с борщом, действительно вкусным, действительно украинским. Просто от души. И я знаю, что именно на таких людях столетиями держится наше государство. Именно благодаря таким людям мы переживем любые черные дни. Потому что мы вместе. И мы всегда защищаем своих. И свое. Не за деньги. Без принуждения. Не как те, кто пришел к нам. А потому что мы – украинцы.

Важные международные переговоры. Болгария, Словакия, Чехия, Румыния, Польша, Великобритания.

Чувствуем поддержку этих стран. Чувствуем поддержку нашей армии. Это важно.

Говорил также и с Шарлем Мишелем, Президентом Европейского совета, о нашей европейской перспективе, которая становится реальностью.

Теперь о переговорах с Российской Федерацией.

Каждый день в видеоформате разговаривают представители делегаций наших стран. У нашей делегации задача четкая – сделать все, чтобы состоялась встреча президентов. Встреча, которой, я уверен, ожидают люди.

Понятно, что это трудная история. Трудный путь. Но путь нужный. И наша цель – чтобы в этой борьбе, в этой сложной переговорной работе Украина получила необходимый результат. Необходимый для нас, для мира и безопасности.

Чтобы у нас были гарантии – нормальные, действенные. Не как по «Будапешту» и не как в нашем небе. А такие, чтобы украинцы могли сказать: вот это работает, вот это гарантии.

Разговаривать нужно.

Сработали более десяти гуманитарных коридоров. Киевская область, Луганская область... За сутки спасены 5550 человек.

За шесть дней – уже более 130 тысяч. Разговаривать нужно.

И это тоже благодаря переговорам. Должны это понимать.

К сожалению, в Мариуполе гуманитарный коридор был перекрыт. Снова. Мы сделали все, что нужно. Обеспечили тишину. Российские войска сорвали движение груза и автобусов.

Но будем пробовать снова. Будем пробовать еще. До тех пор, пока не сможем помочь нашим людям. Потому что они – наши. Нашему Мариуполю. Героическому Мариуполю.

Украинцы! Украинки!

Мы проходим самое страшное испытание в нашей истории, в нашей жизни.

Мы защищаем самое дорогое, что у нас есть.

Мы должны держаться. Мы должны бороться.

И мы победим. Я это знаю. Я в это верю.

Слава вам!

Слава нашим людям!

Слава нашим героям!

Слава Украине!


Источник: сайт Президента Украины https://www.president.gov.ua/ru/news/pe ... zhdi-73541
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1588
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Переможемо завдяки нашому вмінню гуртуватися та завжди памʼятати про своїх – звернення Президента України

Повідомлення Волонтери Херсону »

We will win thanks to our ability to unite and always care for our people - address by President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy

Strong people of an unbreakable country!

Today is the 18th day. The 18th day of our war for life, for Ukraine, for independence.

The beginning of this day was black. Russian missiles and air bombs hit our country again. From east to west.

30 missiles for the Lviv region alone. The shelling of the International Center for Peacekeeping and Security killed 35 people and wounded 134 others.

Nothing was happening there that could threaten the territory of the Russian Federation. And only 20 kilometers away are NATO borders.

Last year, I made a clear warning to NATO leaders that if there were no tough preventive sanctions against Russia, it would start a war. We were right.

I have been saying for a long time that Nord Stream is a weapon that will hit Europe. Now it's obvious.

And now I repeat again - if you do not close our sky, it is only a matter of time before Russian missiles fall on your territory. NATO territory. On the homes of citizens of NATO countries.

An American journalist was killed in the Kyiv region today. Brent Renaud. His colleague was wounded. It was a deliberate attack by the Russian military.

They knew what they were doing. But not everyone in the West seems to know what they are doing.

In the east of our country, the invaders decided to "demilitarize" and "denazify" the Sviatohirsk Lavra of the Ukrainian Orthodox Church, Moscow Patriarchate.

At the time of the attack, only monks and hundreds of refugees were on the territory of the monastery. No military target in or near the monastery. But Russian troops do not stop even before striking at the monastery.

This fact alone demonstrates that the whole ideology of the Russian state is simply a lie.

Today I visited our guys, our defenders who are recovering from wounds at a military hospital.

We talked. I presented awards. Orders and medals - for courage, for glory for Ukraine.

And I really want my greeting "I wish you good health" to work today as powerfully as our Armed Forces have been holding key frontiers. For 18 days already.

By the way, the Russian military from Ryazan is being treated in the same hospital. He is in the same ward with our defenders. Gets the same aid. From the same doctors. Despite what this guy was doing. Against us, against Ukraine. But Ukrainian doctors saved him. And this is obvious. Because they are people. Not savages. And we have to go through this war so that we all remain human.

I am grateful to all the doctors and nurses who work in Kyiv and Dnipro, in Vinnytsia and Lviv, in Chernihiv and Donbas, in Kharkiv, in Melitopol, in Mariupol...

Everyone!

Mariupol Military Hospital.

Pokrovsk Military Mobile Hospital.

Chasiv Yar Military Mobile Hospital.

Military Medical Clinical Center of the Eastern Region.

Cherkaske Military Hospital.

Military Medical Clinical Center of the Central Region, Vinnytsia.

Military Medical Clinical Center of the Western Region, Lviv.

Military Medical Rehabilitation Center, left Irpen, but continues to work.

Sincere gratitude!

From all of us. From all Ukrainians.

I also visited checkpoints today. I didn't want it to be very public.

Just to support our guys. To talk. Courageous men, cheerful guys. Who defend Kyiv and know that WE will win. It is felt.

We will win due to our unique ability to unite.

We can always care for our people. Ours in spirit, in heart, in sincerity.

I met an extraordinary person there at the checkpoint who supports our defenders every day and brings them a pot of borscht every day. Really delicious! Truly Ukrainian. Wholeheartedly. And I know that our state has been based on such people for centuries. It is thanks to such people that we will survive any dark days. Because we are together. And we always protect our own people. And our own property. NOT for money. Without coercion. NOT like those who came to us. Just because we are Ukrainians.

Important international negotiations. Bulgaria, Slovakia, Czech Republic, Romania, Poland, Britain.

We feel the support of these countries. We feel the support for our army. It is important.

I also spoke with Charles Michel, President of the European Council. About our European perspective, which is becoming a reality.

Now about the negotiations with the Russian Federation.

Representatives of our countries’ delegations speak in video format every day. Our delegation has a clear task - to do everything to ensure a meeting of the presidents. The meeting that I am sure people are waiting for.

Obviously this is a difficult story. A hard path. But this path is needed. And our goal is for Ukraine to get the necessary result in this struggle, in this negotiation work. Necessary for peace. And for security.

So that we have guarantees - normal, effective. NOT like the Budapest ones and not like in our sky. So that Ukrainians could say: this is what works. These are the guarantees.

It is necessary to talk.

More than ten humanitarian corridors worked. Kyiv region, Luhansk region... 5550 people were saved in one day. In six days - more than 130,000. It is necessary to talk.

And this is also due to negotiations. We have to understand that.

Unfortunately, the humanitarian corridor to Mariupol was blocked. Again. We did everything necessary. Ensured "silence". Russian troops disrupted the movement of cargo and buses.

But we will try again. Until we can help our people. Because they are ours. Our Mariupol. Heroic Mariupol.

Ukrainians!

We are going through the worst ordeal in our history. In our lives. We protect the most precious thing we have. We must hold on. We must fight. And we will win. I know that. I believe in that.

Glory to you!

Glory to our people!

Glory to our heroes!

Glory to Ukraine!


Source: https://www.president.gov.ua/en/news/pe ... zhdi-73541
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 0 гостей