За кожен акт тероризму російських військ на території України буде міжнародний трибунал – звернення Президента

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1601
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

За кожен акт тероризму російських військ на території України буде міжнародний трибунал – звернення Президента

Повідомлення Волонтери Херсону »

За кожен акт тероризму російських військ на території України буде міжнародний трибунал – звернення Президента Володимира Зеленського

Українці! Українки!

Наші захисники й захисниці!

Ми активізуємо роботу, щоб притягнути окупантів до відповідальності. Має бути міжнародний трибунал. І він буде. За все, що вони наробили проти України. Проти наших людей. За кожен акт тероризму російських військ на території нашої держави.

Прокуратура України, правоохоронці вже почали цю роботу. Важливим є й початок діяльності в Україні слідчої групи Міжнародного кримінального суду, яка разом із нашими правоохоронцями вже збирає всі докази, збирає факти воєнних злочинів загарбників на території нашої держави. Щоб ті отримали саме юридичну відповідь – законну й конкретну.

Говорив з прокурором Міжнародного кримінального суду в Гаазі Карімом Ханом. Він вже в Україні, вже почав працювати. Тож окупанти відповідатимуть за всі воєнні злочини проти українців.

Минулої ночі російські війська продовжили обстріли української території, наших мирних міст, наших громадян. Харків та область... Вони бомбардували узбережжя Одещини. Завдали ракетних ударів по Києву. Били по цивільній інфраструктурі Запоріжжя.

Станом на цей ранок 103 дитини вбиті.

Російські війська зараз завдали Україні у сотні разів більших руйнувань, ніж Донбасу за вісім років війни. І постраждали найбільше території саме Донбасу, прикордонних областей на російському напрямку, Київська область та південь України. Постраждали найбільше саме ті території, про які російські пропагандисти завжди говорили як про місце проживання особливо близьких для Росії людей.

Мабуть, немає такої неядерної зброї, яку б окупанти ще не застосували проти наших мирних людей. Ось така близькість. Ось така дружба. Ось такий, як говорили в Москві, «розʼєднаний народ».

Загалом по Україні зруйновано 400 закладів освіти на сьогодні, найбільше в Донецькій області – 119. У Маріуполі окупанти захопили лікарню, обласну лікарню інтенсивного лікування. І без того вже пошкоджену російськими бомбами. Пацієнти та лікарі – у полоні. Всередину нагнали ще мешканців сусідніх будинків. Понад 400 людей – у заручниках!

І окупанти використовують лікарню як вогневу позицію, щоб обстрілювати місто.

Цей черговий злочин російських військових проти Маріуполя нічим не відрізняється від захоплення Басаєвим лікарні в Будьоновську. Хоча... Відрізняється. Зараз – іще підліше.

Вчора ввечері окупанти взяли в заручники шістьох людей у Бучанській міській раді.

Утримують у полоні українського рятувальника, який був захоплений у погодженому гуманітарному коридорі! Утримують у заручниках мерів кількох наших міст, активістів, журналіста... Російська держава перетворилася на відвертого терориста. І їй не соромно. Але вона буде відповідати за все.

Світ уже починає розуміти, що без визнання Росії державою-терористом неможливо буде відновити справедливість щодо України, неможливо буде відновити міжнародний порядок.

Сьогодні я підписав важливий указ про загальнонаціональну хвилину мовчання для вшанування памʼяті всіх українців, які загинули у нашій вітчизняній війні. Усіх, кого ми втратили через вторгнення Росії. Через терор, розвʼязаний окупантами.

Щоранку о 9-й годині на всій території нашої держави будемо згадувати українців, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Дорослих і дітей... Усіх! Усіх, хто міг би ще жити, якби Росія не почала цю війну.

Вічна памʼять кожному, хто загинув за Україну!

Втрати окупантів продовжують зростати.

Кількість знищених солдатів противника вже наближається до 14 тисяч. Десятки тисяч російських військових поранені. Вони втратили вже більш як сотню гвинтокрилів. Скоро буде сотня втрачених літаків.

Понад 400 російських танків знищено, плюс декілька тисяч одиниць іншої техніки.

Ми забираємо з поля бою покинуту ворожу техніку та використовуємо її для захисту нашої держави і наших людей.

Українці! Українки!

Якщо вам відомо, де ворог і де він кинув свої танки чи іншу бронетехніку, «панцирі» чи гармати, повідомляйте українським силам. Давайте використовувати все заради нашої перемоги! І заради перемоги будьте мудрими.

Не публікуйте деталі роботи нашої протиповітряної оборони, коли ви чуєте, як хлопці працюють. Не оприлюднюйте мапи, які знаходите в покинутій російській техніці та на розбитих командних пунктах окупантів. Віддавайте, будь ласка, їх нашим військовим. Хай використовують, щоб ворог страждав!

Сьогодні о третій годині за Києвом виступатиму перед Конгресом Сполучених Штатів Америки.

Це буде важлива промова. Промова від усіх нас, від кожного нашого захисника, від кожного нашого громадянина. Для найбільш потужної демократії світу. Для держави й народу, які можуть зробити дуже багато для зупинки російського агресії, для відновлення миру на нашій землі.

Вісім років тому у цей день російська держава організувала фейковий «референдум» на території нашого українського Криму. Який використала згодом, щоб виправдовувати захоплення нашої території. Це було незаконно. Це було руйнацією всієї архітектури безпеки у Європі, яку створили після Другої світової війни. Але Росія пішла на це.

Якби тоді був хоч натяк на такий спротив, який ми чинимо зараз, який ви чините зараз... Якби тоді світ відреагував хоч наполовину так, як повинен реагувати зараз і реагує...Впевнений, ми не мали б ані цього вторгнення, ані восьми років війни на Донбасі. Усе це зло народилося з окупації Криму. З нашої слабкості, брутальних дій Росії, за які вона мала відчути покарання ще у 2014 році.

Зараз ми набагато міцніші, ми об’єднані. Зараз ми – великий народ, нація.

Але... Ми не маємо машини часу і ми не можемо повернутися в ту мить, коли все вирішувалось.

Ми можемо й повинні боротися сьогодні, зараз. Можемо й повинні захистити нашу державу, наше українське життя. Можемо й повинні вести переговори про справедливий, але чесний мир для України. Про справжні гарантії безпеки, які працюватимуть.

Це амбітне завдання. Складне. Це великий шлях. Але я впевнений, що нам, українцям, до снаги все це зробити. Нам, українцям, до снаги перемогти. І повернутися до миру.

До миру, якого ми всі так прагнемо.

Слава нашим героям!

Слава Україні!
Джерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/za-ko ... rayi-73597

Теги:
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1601
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: За кожен акт тероризму російських військ на території України буде міжнародний трибунал – звернення Президента

Повідомлення Волонтери Херсону »

For every act of terrorism by Russian troops on the territory of Ukraine there will be an international tribunal - address by President Volodymyr Zelenskyy

Ukrainians!

Our defenders!

We are stepping up work to bring the invaders to justice. There must be an international tribunal. And it will be. For everything they did against Ukraine. Against our people. For every act of terrorism of Russian troops on the territory of our state.

The Prosecutor's Office of Ukraine and law enforcement agencies have already started this work. The launch of the activity of the investigative group of the International Criminal Court in Ukraine is also important, which together with our law enforcement officers is already collecting all the evidence, collecting the facts of war crimes of the invaders on the territory of our state. So that they receive the legal answer - legal and concrete.

I spoke with Karim Khan, the Prosecutor of the International Criminal Court in The Hague. He is already in Ukraine, he has already started working. Therefore, the invaders will be responsible for all war crimes against Ukrainians.

Last night, Russian troops continued shelling Ukrainian territory, our peaceful cities, our citizens. Kharkiv and the region... They bombed the coast of the Odesa region. They fired missiles at Kyiv. Hit civilian infrastructure of Zaporizhzhia.

As of this morning, 103 children have been killed.

Russian troops have now inflicted hundreds of times more damage on Ukraine than on Donbas in eight years of war. And the territories of Donbas, border regions in the Russian direction, Kyiv region and the south of Ukraine suffered the most. The most affected areas are those that Russian propagandists have always spoken of as the place of residence of people especially close to Russia.

Apparently, there are no non-nuclear weapons that the invaders have not yet used against our civilians. That's their closeness. That’s their friendship. That’s, as they said in Moscow, "a divided nation."

A total of 400 educational institutions have been destroyed in Ukraine to date, the largest number is in the Donetsk region - 119. In Mariupol, the invaders seized a hospital, a regional intensive care hospital. Already damaged by Russian bombs. Patients and doctors are in captivity. Residents of neighboring houses were forced to go inside the hospital as well. More than 400 people are hostages!

And the invaders are using the hospital as a firing position to shell the city.

This regular crime of the Russian military against Mariupol is no different from Basayev's seizure of the hospital in Budyonnovsk. Although... It is different. Now it's even more treacherous.

Last night, the invaders took hostage six people in the Bucha City Council.

A Ukrainian rescuer who was captured in an agreed humanitarian corridor is being held hostage! The mayors of several of our cities, activists, a journalist are being held hostage... The Russian state has become an outspoken terrorist. And it is not ashamed. But it will be responsible for everything.

The world is already beginning to understand that without the recognition of Russia as a terrorist state, it will be impossible to restore justice for Ukraine, it will be impossible to restore international order.

Today I signed an important decree on a nationwide minute of silence to honor the memory of all Ukrainians who died in our patriotic war. All those we lost because of the Russian invasion. Because of the terror committed by the invaders .

Every morning at 9 am in the whole territory of our state we will remember the Ukrainians who gave their lives. All who fought. All military and all civilians. Adults and children... Everyone! All those who could still be alive if Russia had not started this war.

May the memory of everyone who died for Ukraine live forever!

The losses of the invaders continue to grow.

The number of killed enemy soldiers is already approaching 14,000. Tens of thousands of Russian servicemen were wounded. They have already lost more than a hundred helicopters. Soon there will be hundreds of lost planes.

More than 400 Russian tanks were destroyed, plus several thousand units of other equipment.

We take abandoned enemy equipment from the battlefield and use it to protect our state and our people.

Ukrainians!

If you know where the enemy is and where he abandoned his tanks or other armored vehicles, ordnance, inform the Ukrainian forces. Let's use everything for our victory! And for the sake of victory be wise.

Don't publish details of our air defense work when you hear the guys work. Do not publish maps that you find in abandoned Russian vehicles and in the broken command posts of the invaders. Please give them to our military. Let them use it to make the enemy suffer!

Today at 3 pm Kyiv time I will address the Congress of the United States of America.

This will be an important speech. A speech from all of us, from each of our defenders, from each of our citizens. Addressed to the most powerful democracy in the world. To the state and the people who can do a lot to stop Russian aggression, to restore peace on our land.

Eight years ago, on this day, the Russian state organized a fake "referendum" on the territory of our Ukrainian Crimea. Which it later used to justify the seizure of our territory. It was illegal. This was the destruction of the entire security architecture in Europe, which was created after World War II. But Russia went for it.

If then there had been at least a hint of such resistance, which we are showing now, which you are showing now... If then the world had reacted at least half as it should react now and reacts... I'm sure we would have had neither this invasion, nor eight years of war in Donbas. All this evil was born from the occupation of Crimea. From our weakness, the brutal actions of Russia, for which it should have been punished already in 2014.

We are much stronger now, we are united. Now we are a great nation.

But... We don't have a time machine and we can't go back to the moment when everything was decided.

We can and must fight today, now. We can and must protect our state, our Ukrainian life. We can and must hold negotiations on a just and fair peace for Ukraine. On the real security guarantees that will work.

This is an ambitious task. A difficult one. This is a long way. But I am sure that we, Ukrainians, can do all this. We, Ukrainians, can win. And return to peace.

To the peace we all so strive for.

Glory to our heroes!

Glory to Ukraine!


Source: https://www.president.gov.ua/en/news/za ... rayi-73597
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1601
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: За кожен акт тероризму російських військ на території України буде міжнародний трибунал – звернення Президента

Повідомлення Волонтери Херсону »

За каждый акт терроризма российских войск на территории Украины будет международный трибунал – обращение Президента Владимира Зеленского

Украинцы! Украинки!

Наши защитники и защитницы!

Мы активизируем работу, чтобы привлечь оккупантов к ответственности. Должен быть международный трибунал. И он будет. За всё, что они сделали против Украины. Против наших людей. За каждый акт терроризма российских войск на территории нашего государства.

Прокуратура Украины, правоохранители уже приступили к этой работе. Важным является и начало деятельности в Украине следственной группы Международного уголовного суда, которая вместе с нашими правоохранителями уже собирает все доказательства, собирает факты военных преступлений захватчиков на территории нашего государства. Чтобы те получили именно юридический ответ – законный и конкретный.

Говорил с прокурором Международного уголовного суда в Гааге Каримом Ханом. Он уже в Украине, уже начал работать. Поэтому оккупанты будут отвечать за все военные преступления против украинцев.

Прошлой ночью российские войска продолжили обстрелы украинской территории, наших мирных городов, наших граждан. Харьков и область... Они бомбили побережье Одесчины. Нанесли ракетные удары по Киеву. Били по гражданской инфраструктуре Запорожья.

По состоянию на сегодняшнее утро 103 ребенка убиты.

Российские войска сейчас причинили Украине в сотни раз больше разрушений, чем Донбассу за восемь лет войны. И больше всего пострадали именно территории Донбасса, приграничных областей на российском направлении, Киевская область и юг Украины. Больше всего пострадали те местности, о которых российские пропагандисты постоянно говорили как о месте жительства особенно близких для России людей.

Наверное, нет такого неядерного оружия, которое оккупанты еще не применили бы против наших мирных людей. Вот такая близость. Вот такая дружба. Вот такой, как говорили в Москве, «разъединенный народ».

В целом на сегодняшний день в Украине разрушено 400 учебных заведений, больше всего в Донецкой области – 119. В Мариуполе оккупанты захватили больницу, областную больницу интенсивного лечения. И без того уже поврежденную российскими бомбами. Пациенты и врачи – в плену. Внутрь нагнали еще жителей соседних домов. Более 400 человек – в заложниках!

И оккупанты используют больницу как огневую позицию, чтобы обстреливать город.

Это очередное преступление российских военных против Мариуполя ничем не отличается от захвата Басаевым больницы в Буденновске. Хотя... Отличается. Сейчас – еще подлее.

Вчера вечером оккупанты взяли в заложники шестерых человек в Бучанском городском совете.

Удерживают в плену украинского спасателя, которого захватили в согласованном гуманитарном коридоре! Удерживают в заложниках мэров нескольких наших городов, активистов, журналиста... Российское государство превратилось в откровенного террориста. И ему не стыдно. Но оно будет отвечать за все.

Мир уже начинает понимать, что без признания России государством-террористом невозможно будет восстановить справедливость в отношении Украины, невозможно будет восстановить международный порядок.

Сегодня я подписал важный указ об общенациональной минуте молчания для чествования памяти всех украинцев, погибших в нашей отечественной войне. Всех, кого мы потеряли из-за вторжения России. Из-за террора, развязанного оккупантами.

Каждое утро в 9 часов на всей территории нашего государства будем вспоминать украинцев, отдавших свою жизнь. Всех, кто воевал. Всех военных и всех гражданских. Взрослых и детей… Всех! Всех, кто мог бы еще жить, если бы Россия не начала эту войну.

Вечная память каждому, кто погиб за Украину! Потери оккупантов продолжают расти.

Число уничтоженных солдат противника уже приближается к 14 тысячам. Десятки тысяч российских военных ранены. Они потеряли уже более сотни вертолетов. Скоро будет сотня утраченных самолетов.

Более 400 российских танков уничтожены, плюс несколько тысяч единиц другой техники.

Мы забираем с поля боя брошенную технику и используем ее для защиты нашего государства и наших людей.

Украинцы! Украинки!

Если вам известно, где враг и где он бросил танки или другую бронетехнику, «панцири» или пушки, сообщайте украинским силам. Давайте использовать всё для нашей победы! И ради победы будьте мудрыми.

Не публикуйте подробности работы нашей противовоздушной обороны, когда вы слышите, как ребята работают. Не обнародуйте карты, которые находите в брошенной российской технике и на разбитых командных пунктах оккупантов. Отдавайте, пожалуйста, их нашим военным. Пусть используют, чтобы враг страдал!

Сегодня в три часа по Киеву буду выступать перед Конгрессом Соединенных Штатов Америки.

Это будет важная речь. Речь от всех нас, от каждого нашего защитника, от каждого гражданина. Для мощнейшей демократии мира. Для государства и народа, которые могут сделать очень многое для прекращения российской агрессии, для восстановления мира на нашей земле.

Восемь лет назад в этот день российское государство организовало фейковый «референдум» на территории нашего украинского Крыма. Который использовало впоследствии, чтобы оправдывать захват нашей территории. Это было незаконно. Это было разрушением всей архитектуры безопасности в Европе, созданной после Второй мировой войны. Но Россия пошла на это.

Если бы тогда был хоть намек на такое сопротивление, которое мы оказываем сейчас, которое вы сейчас оказываете... Если бы тогда мир отреагировал хоть наполовину так, как должен реагировать сейчас и реагирует... Уверен, не было бы ни этого вторжения, ни восьми лет войны на Донбассе. Все это зло родилось из оккупации Крыма. Из нашей слабости, брутальных действий России, за которые она должна была почувствовать наказание еще в 2014 году.

Сейчас мы гораздо сильнее, мы объединены. Сейчас мы – великий народ, нация.

Но... У нас нет машины времени и мы не можем вернуться в тот момент, когда все решалось.

Мы можем и должны бороться сегодня, сейчас. Можем и должны защитить наше государство, нашу украинскую жизнь. Можем и должны вести переговоры о справедливом, но честном мире для Украины. О настоящих гарантиях безопасности, которые будут работать.

Это амбициозная задача. Сложная. Это большой путь. Но я уверен, что нам, украинцам, под силу все это сделать. Нам, украинцам, под силу победить. И вернуться к миру.

К миру, к которому мы все так стремимся.

Слава нашим героям!

Слава Украине!


Источник: сайт Президента Украины https://www.president.gov.ua/ru/news/za ... rayi-73597
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей