Ми працюємо над тим, щоб друзями України був увесь світ – звернення Президента Володимира Зеленського

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1599
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Ми працюємо над тим, щоб друзями України був увесь світ – звернення Президента Володимира Зеленського

Повідомлення Волонтери Херсону »

ff6e64ae8d34c04799a6d72058f22eb0_1647817212_extra_large.jpeg
ff6e64ae8d34c04799a6d72058f22eb0_1647817212_extra_large.jpeg (111.88 Кіб) Переглянуто 2269 разів
Вільний народе вільної країни!

Завершилася вже 25-та доба, як російські військові поїхали «на навчання», а опинилися на нашій землі. Всі вони так кажуть, коли потрапляють у полон.

Вже 25-та доба, як російські військові шукають і ніяк не можуть знайти придуманих ними ж «нацистів», від яких вони хотіли нібито захищати наших людей. Як вони шукають і не можуть знайти українців, які зустріли б їх із квітами. Хоча б у якомусь місті нашої держави. Хоча б у якомусь селі.

А головне – російські військові ніяк не знаходять дорогу додому. А тому наші військові допомагають їм із дорогою на суд Божий.

На суд Божий, на якому вони, я впевнений, отримують тільки одне покарання, одне на всіх: вічний підвал. Навічно під бомбами. Навічно без їжі, води й тепла. За все, що вони наробили проти наших людей, звичайних українців. Проти мирних людей. В Охтирці і Харкові, у Бородянці й Чернігові. У Волновасі й Маріуполі. І багатьох інших наших відважних містах.

У блокадному Маріуполі російська авіація скинула бомбу на школу мистецтв. Там ховалися люди. Ховалися від обстрілів, від бомбардування. Там не було військових позицій. Там було близько чотирьохсот мирних людей. Переважно – жінки та діти, люди старшого віку. Вони – під завалами. Ми наразі не знаємо, скільки живих.

Але знаємо, що того льотчика, який скинув ту бомбу, ми обовʼязково зібʼємо. Як уже збили майже сотню інших таких же масових убивць.

Сьогодні я виступив у Кнесеті перед всіма депутатами і урядовцями. Але передусім я говорив від вашого імені, від імені всіх українців, говорив з народом Ізраїлю, який, я впевнений, розуміє нас. Як вільні люди – вільних людей.

Звичайно, Ізраїль має свої інтереси, стратегію захисту своїх громадян. Ми це розуміємо. Премʼєр-міністр Ізраїлю пан Беннет намагається знайти переговорний шлях із Росією. І ми за це вдячні. За кожне зусилля. Щоб раніше чи пізніше ми почали говорити з Росією, можливо, в Єрусалимі. Це правильне місце для того, щоб знайти мир. Якщо це можливо.

Ну а у российских пропагандистов сегодня довольно сложная задача.

Ведь впервые в истории президент иностранного государства выступал в Кнессете по видеосвязи. И перед народом Израиля. Президент Украины, которую в Москве обвиняют в «нацизме», выступал в Кнессете перед народом Израиля.

Уже один этот факт подтверждает, насколько в Москве все не так.

Протягом доби 20 березня працювали лише 4 гуманітарні коридори. Всього евакуйовано 7295 людей. Майже 4 тисячі маріупольців за день прибули до Запоріжжя.

Завтра зранку готуємося направити в Маріуполь ще нові автобуси, щоб продовжити цю важливу місію. Понад 3 тисячі людей врятували у Київській області. Але у Харківській області... Російські війська захопили нашу колону, наш гуманітарний вантаж для міста Вовчанська. Немає звʼязку зараз із шістьма людьми. П'ять водіїв і один лікар. Будемо їх визволяти. Будемо знову й знову намагатися доставити нашим людям найнеобхідніше.

Херсонська область сьогодні знову боролася. Я їм вдячний. Знову на вулицях. І як завжди – за нас всіх, за Україну. З національними прапорами. І з нашою, українською хоробрістю. Без зброї проти окупантів. Проти пострілів і військових машин. Це подвиг, який надихає всіх нас. Це Україна, якою ми пишаємося. Це українці, яким я безмірно вдячний. Як і увесь наш народ.

Вдень говорив із Премʼєр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном. Справжнім другом України, який не вагається й не шукає відмовок.

Домовилися про конкретну підтримку для нашої держави на самітах наступного тижня – «Великої сімки» і НАТО. Хоча ми не є членами цих організацій, але я бачу, що як мінімум один голос в України там є.

Також поспілкувався з Ештоном Кутчером і Мілою Куніс. Зірковою парою, яка щиро вірить у нас, у нашу перемогу, у наше майбутнє. Вони допомагають українським вимушеним переселенцям, збираючи кошти. І вже вдвох зібрали 35 мільйонів доларів. Подякував їм від нашого народу, від всіх нас. Погодьтеся, це хороший результат тільки для однієї пари наших друзів в Америці.

А ми працюємо над тим, щоб нашими друзями був увесь світ.

Особисто вручив державні нагороди українським розвідникам. Прошу поставитись із розумінням – я не можу назвати публічно їхніх імен.

Але повірте, що внесок цих людей у нашу оборону настільки вагомий, що ордени та звання Герой України для них – це мінімум, який ми можемо їм дати. Щоб просто віддячити. Їм та усім нашим героям. Завдяки яким ми тримаємось. І непогано.

А Україна – живе.

Слава Україні!Джерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/mi-pr ... it-z-73705

Теги:
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1599
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Ми працюємо над тим, щоб друзями України був увесь світ – звернення Президента Володимира Зеленського

Повідомлення Волонтери Херсону »

Мы работаем над тем, чтобы друзьями Украины был весь мир – обращение Президента Владимира Зеленского

Свободный народ свободной страны!

Завершились уже 25-е сутки, как российские военные уехали «на учения», а оказались на нашей земле. Все они так говорят, когда попадают в плен.

Уже 25-е сутки, как российские военные ищут и никак не могут найти придуманных ими же «нацистов», от которых они хотели якобы защищать наших людей. Как они ищут и не могут найти украинцев, которые встретили бы их с цветами. Хотя бы в одном городе нашего государства. Хотя бы в одном селе.

А главное – российские военные никак не находят дорогу домой. Поэтому наши военные помогают им с дорогой на суд Божий.

На суд Божий, на котором они, я уверен, получают только одно наказание, одно на всех: вечный подвал. Навечно под бомбами. Навечно без еды, воды и тепла. За все, что они сделали против наших людей, обычных украинцев. Против мирных людей. В Ахтырке и Харькове, в Бородянке и Чернигове. В Волновахе и Мариуполе. И во многих других наших отважных городах.

В блокадном Мариуполе российская авиация сбросила бомбу на школу искусств. Там прятались люди. Прятались от обстрелов, от бомбардировки. Там не было военных позиций. Там было около четырехсот мирных людей. Преимущественно – женщины и дети, люди старшего возраста. Они – под завалами. В данный момент мы не знаем, сколько живых.

Но знаем, что того летчика, который сбросил бомбу, мы обязательно собьем. Как уже сбили около сотни других таких же массовых убийц.

Сегодня я выступил в Кнессете перед всеми депутатами и представителями правительства. Но прежде всего я говорил от вашего имени, от имени всех украинцев, говорил с народом Израиля, который, я уверен, понимает нас. Как свободные люди – свободных людей.

Конечно, у Израиля есть свои интересы, стратегия защиты своих граждан. Мы это понимаем. Премьер-министр Израиля Беннет пытается найти переговорный путь с Россией. И мы за это благодарны. За каждое усилие. Чтобы рано или поздно мы начали говорить с Россией, возможно, в Иерусалиме. Это правильное место для того, чтобы найти мир. Если это возможно.

Ну а у российских пропагандистов сегодня довольно сложная задача.

Ведь впервые в истории президент иностранного государства выступал в Кнессете по видеосвязи. И перед народом Израиля. Президент Украины, которую в Москве обвиняют в «нацизме», выступал в Кнессете перед народом Израиля.

Уже один этот факт подтверждает, насколько в Москве все не так.

В течение суток 20 марта работали только 4 гуманитарных коридора. Всего эвакуировано 7295 человек. Почти 4 тысячи мариупольцев за день прибыли в Запорожье.

Завтра утром готовимся направить в Мариуполь новые автобусы, чтобы продолжить эту важную миссию. Свыше 3 тысяч человек спасли в Киевской области. Но в Харьковской области... Российские войска захватили нашу колонну, наш гуманитарный груз для Волчанска. Сейчас нет связи с шестью людьми. Пять водителей и один врач. Будем их освобождать. Будем снова и снова пытаться доставить нашим людям самое необходимое.

Херсонская область сегодня снова боролась. Я им благодарен. Снова на улицах. И как всегда – за нас всех, за Украину. С национальными флагами. И с нашей, украинской храбростью. Без оружия против оккупантов. Против выстрелов и военных машин. Это подвиг, вдохновляющий всех нас. Это Украина, которой мы гордимся. Это украинцы, которым я безмерно благодарен. Как и весь наш народ.

Днем говорил с Премьер-министром Великобритании Борисом Джонсоном. Настоящим другом Украины, который не сомневается и не ищет отговорок.

Договорились о конкретной поддержке нашего государства на саммитах на следующей неделе – «Большой семерки» и НАТО. Хотя мы не являемся членами этих организаций, но я вижу, что как минимум один голос у Украины там есть.

Также пообщался с Эштоном Кутчером и Милой Кунис. Звездной парой, искренне верящей в нас, в нашу победу, в наше будущее. Они помогают украинским вынужденным переселенцам, собирая средства. И уже вдвоем собрали 35 миллионов долларов. Поблагодарил их от нашего народа, от всех нас. Согласитесь, это хороший результат для одной только пары наших друзей в Америке.

А мы работаем над тем, чтобы нашими друзьями был весь мир.

Лично вручил государственные награды украинским разведчикам. Прошу отнестись с пониманием – я не могу назвать публично их имена.

Но поверьте, что вклад этих людей в нашу оборону настолько весомый, что ордена и звания Герой Украины для них – это минимум, который мы можем им дать. Чтобы просто отблагодарить. Их и всех наших героев. Благодаря которым мы держимся. И неплохо.

А Украина – живет.

Слава Украине!

Источник: сайт Президента Украины https://www.president.gov.ua/ru/news/mi ... it-z-73705
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1599
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Ми працюємо над тим, щоб друзями України був увесь світ – звернення Президента Володимира Зеленського

Повідомлення Волонтери Херсону »

We are working to make the whole world friends of Ukraine - address by President Volodymyr Zelenskyy

Free people of a free country!

The 25th day has come to an end since the Russian military has gone to the exercise and found themselves on our land. They all say so when taken captive.

It is already the 25th day since the Russian military has been vainly trying to find imaginary “Nazis” from whom they allegedly wanted to defend our people. Just as they are vainly trying to find Ukrainians who would meet them with flowers. At least in one city of our state. At least in one village.

And most importantly - the Russian military cannot find a way home. That is why our soldiers help them with the path to God's judgment.

To God's judgment where I am sure they receive only one punishment, one for all: the eternal cellar. Forever under the bombs. Forever without food, water and heat. For everything they did to our people, ordinary Ukrainians. To peaceful people. In Okhtyrka and Kharkiv, in Borodyanka and Chernihiv. In Volnovakha and Mariupol. And many of our other courageous cities.

In besieged Mariupol, Russian aircraft dropped a bomb on an art school. People were hiding there. Hiding from shelling, from bombing. There were no military positions. There were about four hundred civilians. Mostly women and children, the elderly. They are under the debris. We do not know how many are alive at the moment.

But we know that we will definitely shoot down the pilot who dropped that bomb. As we already did to almost a hundred other similar mass murderers.

Today, in the Knesset, I addressed all deputies and government officials. But first of all, I spoke on your behalf, on behalf of all Ukrainians with the people of Israel, who, I am sure, understand us. As free people understand free people.

Of course, Israel has its own interests, a strategy to protect its citizens. We understand that. Israeli Prime Minister Bennett is trying to find a way to negotiate with Russia. And we are grateful for that. For every effort. So that sooner or later we start talking to Russia, perhaps in Jerusalem. This is the right place to find peace. If it is possible.

Well, Russian propagandists today have a rather difficult task.

After all, for the first time in history, the president of a foreign state spoke in the Knesset via video call. And spoke to the people of Israel. The President of Ukraine accused in Moscow of "Nazism” spoke in the Knesset to the people of Israel.

This fact alone confirms how wrong things are in Moscow.

During the day on March 20, only 4 humanitarian corridors worked. A total of 7,295 people were evacuated. Almost 4,000 Mariupol residents arrived in Zaporizhzhia in one day.

Tomorrow morning we are preparing to send new buses to Mariupol to continue this important mission. More than 3,000 people were rescued in the Kyiv region. But in the Kharkiv region... Russian troops captured our convoy, our humanitarian cargo for the city of Vovchansk. There is no connection now with six people. Five drivers and one doctor. We will release them. We will try again and again to deliver to our people what they need.

The Kherson region fought again today. I am grateful to them. Again on the streets. And as always - for all of us, for Ukraine. With national flags. And with our Ukrainian courage. Unarmed against the occupiers. Against shots and military vehicles. This is a feat that inspires us all. This is Ukraine we are proud of. These are Ukrainians to whom I am immensely grateful. Just as all our people are.

In the afternoon I spoke with Prime Minister of the United Kingdom Boris Johnson. A true friend of Ukraine who does not hesitate and does not seek excuses.

We agreed on concrete support for our country at next week's G7 and NATO summits. Although we are not members of these organizations, I see that Ukraine has at least one vote there.

I also spoke with Ashton Kutcher and Mila Kunis. A star couple who sincerely believe in us, in our victory, in our future. They help Ukrainian IDPs by raising funds. And the two of them have already raised $ 35 million. I thanked them on behalf of our people, on behalf of all of us. Agree, this is a good result for one couple of our friends in America.

And we are working to make the whole world our friends.

I personally presented state awards to Ukrainian intelligence officers. Please understand - I can't say their names publicly.

But believe me, the contribution of these people to our defense is so significant that the orders and the title of Hero of Ukraine for them is the minimum we can give. Just to express gratitude. To them and to all our heroes. Thanks to which we are holding on. And we’re doing it pretty well.

And Ukraine lives.

Glory to Ukraine!

Source: https://www.president.gov.ua/en/news/mi ... it-z-73705
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей