«Пошти, банки, АЗС»: Який бізнес відкривають підприємці з рф в окупації?

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

«Пошти, банки, АЗС»: Який бізнес відкривають підприємці з рф в окупації?

Повідомлення Волонтери Херсону »

З початком повномасштабного вторгнення Росія намагається закріпитися на тимчасово окупованих територіях сходу та півдня України. Окупаційна влада запровадила в обіг рубль, змушує місцеві підприємства відкривати рахунки в російських банках та сплачувати податки до російського бюджету.

Російські військові змушують українських підприємців працювати за російським законодавством, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. За даними відомства, перший заступник глави адміністрації російського президента Путіна Сергій Кирієнко, під час перебування в Донецьку, обговорив створення і подальшу діяльність «військово-цивільних адміністрацій» РФ на окупованих територіях, зокрема впровадження системи ліцензування українських підприємців для торгівлі з російськими. Проте спроби окупантів «перезапустити» місцевий бізнес наражаються на спротив значної частини місцевого населення, стверджують в українській розвідці.

Про проблеми з запуском підприємств повідомляють і представники окупаційних сил. Зокрема, так званий міністр промисловості та торгівлі в окупаційному уряді Херсонщини Іван Сафронов 28 червня цього року на російському форумі у Москві розповідав, що зараз на окупованій частині Херсонщини налічується 110 промислових підприємств. В тому числі 30 – у переробній галузі. Багато підприємств простоюють, зізнається окупаційний чиновник. В тому числі через те, що немає керівництва. Також в окупантів в планах запустити за три роки 25 підприємств зі 110.

Який бізнес відкривають російські підприємці на тимчасово окупованих територіях України? Чи вдається їм щось розвивати та заробляти на захоплених українських землях? Які перспективи розвитку російського бізнесу на в окупації на півдні?

Ці та інші актуальні питання в проєкті «Новини Приазов’я» обговорює ведучий Олександр Янковський.Новини Приазов'я
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей