«Зрізають замки з помешкань». Як зберегти житло в окупації?

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1451
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

«Зрізають замки з помешкань». Як зберегти житло в окупації?

Повідомлення Волонтери Херсону »

Російська окупаційна влада проводить на захоплених територіях інвентаризацію майна, господарі якого виїхали з окупації. Таке майно там називають «безхазяйним». Про початок цього процесу у серпні повідомляв Центр національного спротиву. Тоді, зокрема, йшлося про окуповану частину Херсонщини.

За інформацією українського підпілля, спеціальні інспектори планували шукати як рухоме, так і нерухоме майно, де немає власників. Також окупаційна влада виявляє майно місцевих жителів, які залишилися в окупації, але не переоформлюють право власності за російським законодавством. Після виявлення такого майна російські окупаційні сили погрожують його «націоналізувати», тобто забрати у законних власників.

Тим часом, у Маріуполі окупаційна адміністрація опублікувала список нерухомості, яку вважала «безхазяйною» станом на 7 вересня цього року. Окупаційні чиновники пропонували маріупольцям, які знайшли свою адресу у списку, протягом 30 днів з моменту публікації звернутися до так званої адміністрації Приморського району міста.

У разі неявки власника погрожували передати об'єкти нерухомості до окупаційного міністерства будівництва і остаточно визнати їх «безхазяйними». Після чого окупаційна влада зможе привласнити чуже майно.

Як російська окупаційна влада проводить ревізію нерухомості, що належить жителям захоплених територій? Як зберегти своє житло тим, хто виїхав з окупації? Що буде з угодами купівлі-продажу майна після звільнення територій?

Ці та інші актуальні питання в проєкті «Новини Приазов’я» обговорює ведучий Олександр Янковський.00:00 «Новини Приазов'я», Радіо Свобода
00:40 Окупанти проводять «інвентаризацію» майна українців - Центр спротиву
01:26 У Маріуполі склали перелік «безхазяйного» майна
02:19 «Можуть привласнити тисячі кварти» – Андрющенко
04:24 Хтось продає житло росіянам
05:17 Нерухомість на облік на окупованій Херсонщині
05:43 Скадовськ: «Жодне помешкання окупанти не обійшли увагою»
06:48 Бізнес-нерухомість відбирають
07:31 Реєстр житла, яке привласнили окупанти
09:15 Запорізька область – «виламують двері під виглядом огляду»
09:54 Кирилівка: бази відпочинку або розкрадені, або відібрані
12:10 Угоди купівлі/продажу в окупації є нікчемними – адвокат

Новини Приазов’я
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей