Роздрібна торгівля Херсонської області

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Роздрібна торгівля Херсонської області

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

30.05.2016

Роздрібна торгівля Херсонської області

За 2015р. оборот роздрібної торгівлі (до якого включено роздрібний товарооборот підприємств роздрібної торгівлі, розрахункові дані щодо обсягів продажу товарів на організованих сільськогосподарських та неформальних ринках і фізичними особами-підприємцями) становив 26350,5 млн.грн, що на 13,9% менше рівня 2014р.
Найбільша частка від продажу товарів припадала на оборот торгової мережі фізичних осіб – 50%, роздрібний товарооборот підприємств складав – 41,7%, оборот організованих ринків з продажу сільськогосподарської продукції та неформальних ринків – 8,3%.
Порівняно з попереднім роком оборот організованих ринків з продажу сільськогосподарської продукції та неформальних ринків, оборот фізичних та юридичних осіб скоротився на 11,5%, 12,5% та 16% відповідно.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Majestic-12 [SEO бот] і 0 гостей