Диспропорція між попитом і пропозицією робочої сили на зареєстрованому ринку праці у січні–березні 2016 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Диспропорція між попитом і пропозицією робочої сили на зареєстрованому ринку праці у січні–березні 2016 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

30.05.2016

Диспропорція між попитом і пропозицією робочої сили
на зареєстрованому ринку праці у січні–березні 2016 року

Невідповідність попиту на робочу силу її пропозиції в професійно- кваліфікаційному та територіальному розрізі зумовлює значну міжрегіональну диференціацію зареєстрованого безробіття.
Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до центру зайнятості, на кінець березня 2016р. становила 1,0 тис. (у березні 2015р. – 1,6 тис.).
У загальній кількості вільних робочих місць (вакантних посад) кожне третє було в сільському господарстві, лісовому господарстві та рибному господарстві, кожне шосте – в промисловості, кожне восьме – в оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів, кожне одинадцяте – в державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні або охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги.
За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (21,9% від загальної кількості заявлених вакансій), а найменший – на технічних службовців (3,9%).
Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) в цілому по області на кінець березня п.р. становило 14 осіб проти 10 осіб у березні 2015р.
У територіальному розрізі значення цього показника коливалося від 5 осіб у Білозерському районі до 148 осіб у Верхньорогачицькому.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 0 гостей