Сільради порушили законодавство

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Сільради порушили законодавство

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Протидія недбальству

СІЛЬРАДИ ПОРУШИЛИ ЗАКОНОДАВСТВО

Благодатненська сільрада з березня 2006 по вересень 2008 років допустила фінансових прорахунків на суму більш ніж 33,5 тис.грн. Так, в оплаті праці виявлено недонарахування або зайва їх виплата випускних деяким працівникам, безпідставна виплата матеріальної допомоги, лишки матеріальних цінностей, завищення вартості майна, несвоєчасне оприбуткування по бухгалтерському обліку понад 230 тис.грн. вартості адміністративної будівлі та підсобних приміщень, не відображення по заборгованості за надане в оренду майно, недоотримання власних надходжень за оренду комунального майна, втрата орендної плати при використанні землі.
Фрунзенська сільрада за період з січня 2006 по грудень 2008 років допустила фінансових порушень на суму понад 19 тис.грн. Зокрема, у штатному розписі за 2006-2008 роки по дошкільному закладу затверджено зайві асигнування на утримання помічника вихователя. До того ж при проведенні розрахунку виплат матеріальної допомоги та премій працівникам безпідставно виплачено тисячі гривень. Сільська ж скарбниця недоотримала плати за надання в оренду не житлових приміщень. Існувала й заборгованість по орендній платі за землю. А земельні ділянки площею 30 га експлуатувалися одним із фермерських господарств без укладання орендного договору. З цієї причини втрачено доходів бюджетами на суму більш ніж 5 тис.грн. По орендній платі не проводився її перерахунок, у зв’язку з чим не надійшли всі кошти до казни.
На посадовців сільрад складено адміністративні протоколи. Матеріали інспектування передано правоохоронним органам.


Галина Назаренко, начальник контрольно-
ревізійного відділу в Іванівському районі
КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей