Споживчий ринок Херсонщини у травні 2016 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Споживчий ринок Херсонщини у травні 2016 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

16.06.2016

Споживчий ринок Херсонщини у травні 2016 року

Загальне зростання споживчих цін по Херсонській області у травні становило 0,6%.
Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в цілому зросли на 0,7%. Найбільше (на 7,3%) подорожчали яйця. На 5–1,5% збільшились ціни на крупи гречані, свинину, м'ясо птиці, фрукти, рибу та продукти з риби; а також, на 0,7–0,2%, подорожчали кисломолочна продукція, олія соняшникова, безалкогольні напої, хліб, макаронні вироби. Водночас (на 3,1–1,1%) подешевшали сметана, молоко, рис, овочі, цукор, борошно пшеничне. Крім того, на 0,3% зменшились в ціні сир і м’який сир (творог), масло.
Алкогольні напої, тютюнові вироби подорожчали на 3,8% внаслідок зростання цін на алкогольні напої (на 4,3%) та тютюнові вироби (на 3,6%).
Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,9%, насамперед, зумовлено зменшенням тарифів на природний газ (на 4,3%).
Ціни (тарифи) у сфері охорони здоров’я зросли на 0,9% за рахунок збільшення вартості фармацевтичної продукції (на 1,5%).
У транспортній сфері було зафіксовано зростання цін (тарифів) на 3,1% в основному за рахунок збільшення вартості палива та мастил на 7,2%.
Вартість одягу і взуття зросла на 3,4%. Крім того, на 2,6–0,5% стали дорожчими послуги ресторанів та готелів, предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла, різні товари та послуги. Послуги відпочинку та культури подешевшали на 4,7%, послуги зв’язку – на 0,1%.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей