За матеріалами ревізій правоохоронними органами порушено 9 кримінальних справ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

За матеріалами ревізій правоохоронними органами порушено 9 кримінальних справ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Результати інспектування бюджетної сфери, проведеної КРУ в Херсонській області протягом
І кварталу 2009 року

Контрольно-ревізійною службою в Херсонській області у І кварталі 2009 року проведено ревізій 95-ти підприємств, установ та організацій. На всіх підконтрольних об’єктах встановлено порушення фінансової дисципліни. Виявлені прорахунки сталися внаслідок недотримання низки вимог чинного законодавства у бюджетній сфері.
Загалом контрольними заходами виявлено фінансових порушень на суму 54 млн.грн. (недоотриманням бюджетами всіх рівнів та установами власних надходжень, незаконні, нецільові видатки та недостачі, не обліковане майно, зайво виділені бюджетні кошти тощо).
Крім того, на 57-х об’єктах контролю виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через неефективні управлінські дії керівниками бюджетних установ, державних і комунальних підприємств, у сумі 32,1 млн грн., з них при використанні комунальних ресурсів - 6,6 млн грн.
62% фінансових порушень – при використанні комунальних ресурсів, з яких 90% - кошти місцевої казни. Втрати надходжень до місцевих бюджетів сталися передусім з причини неоформлення або невиконання орндних договорів, неефективного використання землі.
Інспектування проведено як в бюджетних установах так і державних підприємствах. Найбільш резонансними стали ревізії виконання бюджету Цюрупинського району, а також в галузі освіти та сільського господарства.
Планова ревізія з питань виконання бюджету, стану дотримання фінансово-бюджетної дисципліни у Цюрупинському районі, проведена КРУ за період з вересня 2005 року по грудень 2008 року, виявила порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму понад 3 млн. грн. Крім того, через прийняття ряду неефективних управлінських рішень понесені втрати на суму більш ніж 4 млн грн. Більшість зафіксованих недоліків – у сфері земельних відносин. Адже місцева влада роздавала землю за розцінками, які вважала за потрібне, нехтуючи при цьому можливістю залучити додаткові доходи до місцевих бюджетів.
В ході ревізії Державного підприємства „Херсонське лісомисливське господарство” виявлено незаконних і нецільових витрат бюджетних коштів, нестач матеріальних цінностей та інші фінансові порушення загалом на суму 1 млн. 296 тис. грн. Також встановлено, що за рішеннями місцевої влади Цюрупинського району у підприємства вилучено мальовничі землі в районі с. Козачі Лагері (неподалік від відомої дачі Остапа Вишні).
Ревізія управління освіти Херсонської міської ради виявила порушень на суму майже 5 млн.грн.
Південноукраїнський регіональний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів допустив порушень на суму більше 800 тис.грн.
У лютому-березні ревізіями фінансово-господарської діяльності 7 дочірніх підприємств ДАК „Хліб України” зафіксовано фінансових порушень на суму 4,4 млн грн. Також виявлено втрат від неефективних управлінських рішень на 19 млн.грн.
В межах прав і наданих повноважень службою в області вжито невідкладних заходів. Застосовано фінансові санкції до порушників фінансово-бюджетної дисципліни. Зокрема, призупинено бюджетні асигнування 20-ти розпорядникам бюджетних коштів, зупинено операції з бюджетними коштами у 33-х випадках, зменшено бюджетні призначення 32-му розпоряднику коштів на суму більше 1,5 млн грн.
До дисциплінарної відповідальності притягнуто 261 посадову особу, до матеріальної – 16.
За матеріалами ревізій правоохоронними органами порушено 9 кримінальних справ. Чотири кримінальних справи порушено за результатами ревізій, проведених в установах ветеринарної медицини області.
Контрольно-ревізійною службою в області притягнуто до адміністративної відповідальності 235 посадовців за ст. 164-2; передано до суду та притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про бюджетну систему та порушення законодавства щодо державних закупівель 35 осіб. Загальна ж сума накладених адміністративних штрафів склала 43 тис. гривень.
З метою максимального забезпечення відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, Контрольно-ревізійним управлінням в Херсонській області пред’явлено до суду 21 цивільний позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 4 млн грн. та ініційовано 86 позовів перед органами прокуратури, об’єктами контролю.
Тож порушники бюджетного законодавства зобов’язані забезпечити повне усунення допущених порушень. До речі, за підсумками І кварталу 2009 року, завдяки вжитим заходам, усунуто порушень законодавства на суму понад 43 млн.грн.
За результатами інспектування КРУ направлено 115 інформацій керівникам місцевих органів влади та самоврядування, підприємств, установ та організацій, за наслідками яких прийнято 296 управлінських рішення по зміцненню фінансової дисципліни.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей