Про капітальні інвестиції у січні−червні 2016 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Про капітальні інвестиції у січні−червні 2016 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

Про капітальні інвестиції у січні−червні 2016 року

У січні–червні 2016р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 1752,9 млн.грн капітальних інвестицій, що у 2 рази більше обсягів відповідного періоду 2015р.
Найвагомішу частку капітальних інвестицій (99,2% загального обсягу) освоєно у матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди – 33,3% усіх інвестицій, у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби − 60,1%.
Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 75% загального обсягу. Частка залучених та запозичених коштів, зокрема кредитів банків та інших позик, становила 17,8%.
За рахунок державного та місцевих бюджетів освоєно 3,6% капітальних інвестицій. Частка коштів населення на будівництво житла становила 2,9%.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей