Як ми забезпеченні житлом (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Як ми забезпеченні житлом (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

27.08.2009

Як ми забезпеченні житлом
(за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Однією з основних характеристик умов життя домогосподарств є забезпеченість житлом і рівень його благоустрою.
Переважна більшість домогосподарств області (91,5%) мають окреме житло (окрему квартиру або індивідуальний будинок). Разом з тим, 2,9% домогосподарств все ще мешкають у комунальних квартирах та гуртожитках.
Дев’ять з кожних десяти домогосподарств (без урахування тих, які мешкають у гуртожитках) проживають у власному житлі, 1,9% – у державному, а 1,3% наймають його у фізичних осіб.
Найбільша частина домогосподарств (42,5%) мають трьохкімнатне житло, 27,6% домогосподарств проживає в двох, 19,8% – в чотирьох і більше, 10,1% – в одній кімнаті.
Суттєва частка домогосподарств забезпечена житловою площею недостатньою мірою. Житлова площа двох з п’яти домогосподарств, як у середньому по країні, так і домогосподарств області, нижче санітарної норми (13,65 м2 на одну особу). Зокрема, житлова площа майже кожного четвертого домогосподарства становить від 9,1 до 13,65 м2 на одну особу, кожного десятого – менше 7,5 м2, 8% домогосподарств – від 7,5 до 9 м2.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей