У лікарні...

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

У лікарні...

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Нова Каховка
«ЛІКИ» - БУХГАЛТЕРАМ

Центральна міська лікарня м. Нова Каховка, обревізована за період з травня 2007 по березень 2010 років, порушила фінансову дисципліну на суму понад 400 тисяч гривень. КРУ виявлено факти недотримання вимог діючого законодавства передусім із питань оплати праці, при складанні кошторисів, при здійсненні тендерних процедур…

Фінансове забезпечення сфери охорони здоров’я залишає бажати кращого. Адже дефіцит коштів, їх неефективне витрачання призводить до погіршення якості управлінської роботи. Зокрема, молодші медичні працівники не отримали до зарплати майже 65 тис.грн. за використання в роботі дезінфікуючих засобів. Більш ніж 61 тис.грн. використано на утримання ряду понадштатних посад. Через невірне встановлення кваліфікації водіїв, лікарня безпідставно спрямувала на їх оплату праці понад 28 тис.грн. Майже 13 тис.грн. зайво перераховано до Пенсійного фонду з працюючих інвалідів. Зовнішні сумісники отримали 40 тис.грн за невідпрацьований час. Підрядна організація отримала надміру майже 46 тис. грн за фактично невиконані роботи.

Вартість спожитих комунальних послуг покрито лікарнею за рахунок коштів загального фонду бюджету замість спеціального. До того ж майже 2 млн.грн. сплачено за теплопостачання без проведення тендерних процедур. Ревізори виявили лишки товарно-матеріальних цінностей на суму 21 тис.грн.

Встановлені збитки відшкодовуються. Службових осіб, винних у допущених порушеннях, притягнуто до відповідальності. Матеріали ревізії передано правоохоронному органу.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість