Про районний дайджест

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Про районний дайджест

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Про взаємодію з засобами інформації на місцях
впродовж серпня-вересня 2010 рокуПродовжено практику інформування населення про роботу фахівців КРУ в контексті матеріалів, присвячених черговій сесії органів самоврядування. Варто відзначити матеріал скадовської газети «Чорноморець» з назвою «Чи діє телефон довіри?» від 18 серпня 2010 року. Таким чином, громадам переконливо доведено про суворий контроль за витрачанням бюджетних коштів та використанням майна.

Варто також нагадати, що у п’ятому числі всеукраїнського видання «Фінансовий контроль» розміщено матеріал КРУ в Херсонській області, підготовлений за даними роботи державних контролерів у Скадовському, Голопристанському, Білозерському районах та м. Нова Каховка.

Широкої практики набуло оприлюднення одразу в одному номері газети оголошень про телефонів довіри Служби разом із матеріалами щодо окремих підсумків ревізії. З початку року завдяки системній роботі з пресою загалом поінформовано про телефони довіри 157 разів.

Також позитивним є той факт, що на сторінках районних газет про роботу КРУ повідомляється в контексті матеріалів, присвячених сесіям районних рад.

Порівняно з іншими активно взаємодіяли з журналістами КРВ у Скадовському та Великоолександрівському районах. Довготривалу співпрацю з телевізійниками та радіомовниками мають КРВ в Цюрупинському, Скадовському та Бериславському районах, які з року в рік на телеканалах та за допомогою мережі радіомовлення тримають постійний зв’язок з громадою.
У вересні КРВ розмістили матеріали лише у виданнях Білозерського, Голопристанського, Верхньорогачицького, Високопільського та Горностаївського і Каховського районів. Решта не наважилася поінформувати громадян через пресу. Приміром, у матеріалі «Швидкі виплати» (часопис «Голопристанський вісник») розповідається про недоотримання доходу в сумі 55 тис. грн. медичними працівниками Голопристанської виправної колонії № 7. В статті зазначено, що установа зекономила майже 120 тис.грн на виплату премії та матеріальної допомоги державним службовцям.

Газета «Високе поле» розповіла читачам про результати інспектування Орлівської сільради, а саме про типові недоліки органів місцевого самоврядування: недотримання вимог законодавства при встановленні, нарахуванні та виплаті посадових окладів і тарифних ставок, надбавок та доплат, порушення порядку обчислення середньої зарплати, невиконання низки вимог про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я порушення в обліку необоротних активів бюджетних установ.

У Горностаївському районі через газету «Сільські новини» наголошено на усуненні системних порушень при витрачанні бюджетних коштів на виплату зарплат, допомог, премій та інших виплат, яких виявлено з початку року майже на 150 тис. грн. Також звернуто увагу громади на викоріненні порушень щодо лишків товарно-матеріальних цінностей (їх виявлено на сотні тисяч гривень).

Видання «Придніпровська Зірка» повідомляє про те, що у Садівській сільраді Білозерського району на бухгалтерському обліку перебуває не добудована школа вартістю 275 тис. грн, готовність якої становить лише 50 відсотків. При обстеженні недобудови КРУ виявлено хаотичне розбирання плит перекриття, цегли несучих стін та виймання металевих конструкцій, що призвело до аварійності об’єкта. Також зруйновані основи конструктивних елементів, обвалені плити перекриття, сходів між першим та другим поверхами. Приміщення школи не мають вікон, дверей, що ставить під загрозу втрату майна. Ось так, з місця подій повідомлено про безгосподарність місцевої влади та «подвиги» представників місцевого населення, про байдужість посадовців, які «заплющили очі». Зрозуміло, що подібні кричущих публікації звертають увагу громадськості, щоб навести порядок у майнових питаннях.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Про взаємодію з пресою
впродовж жовтня 2010 року

Контрольно-ревізійне управління в Херсонській області повідомляє, що за наслідками роботи контрольно-ревізійної служби підготовлено та надруковано 156 публікацій.
За результатами контрольно-ревізійної роботи передано в ефір 47 повідомлень по телебаченню, прозвучало 63 інформації та виступи по радіомовленню, розміщено 82 матеріалів у мережі Інтернет.

Зокрема, продовжено практику висвітлення підсумків діяльності структурних підрозділів. Так, газета «Червоний Промінь» за 8 жовтня в рубриці «Із засідання колегії райдержадміністрації» в матеріалі «На контролі - правоохоронна робота» розповідається про участь начальника контрольно-ревізійного відділу в Нижньосірогозькому районі та розміщено фото з зображенням присутніх на заході.

У часописі «Придніпровська Зірка» за 8 жовтня старший контролер-ревізор КРВ у Білозерському районі підготувала на оприлюднення замітку «В чому винен бухгалтер?», де мова йде про те, що депутати Дар’ївської сільради на сесії встановили головному бухгалтеру 12 тарифний розряд замість 10, що не відповідає чинному законодавству. Таке порушення призвело до зайвого нарахування зарплати в сумі понад 7 тис. грн за період понад 2 роки.

Обласна газета «Новий час» за 14 жовтня розповіла читачам про ревізію, проведену КРВ у м. Херсоні, що відбулася на КП «Теплокомунгосп», що знаходиться в передмісті Херсона на території Зеленівської селищної ради. У матеріалі розповідається про те, що не за цільовим призначенням, а саме на потреби органу місцевого самоврядування використовувалася іномарка при цьому договору оренди укладено не було. Таким чином, з причини безоплатного користування автомобіля підприємство, за розрахунками втратило надходжень в сумі майже 11 тис. грн. До того ж додаткові затрати по орендованому автомобілю обійшлися бюджету в сумі понад 54 тис. грн.

Видання «Вісник Приазов’я» за 21 жовтня поінформувала не лише про роботу КРВ протягом 9 місяців, а й водночас оповістила читачів районного видання про заплановані ревізії на ІV квартал 2010 року та нагадала про телефони довіри КРВ та облКРУ.

Телекомпанією «Тоніс» передано в ефір інформацію місцевого КРВ, що за період з жовтня 2006 по квітень 2010 років Костогризівське сільське комунальне підприємство «Джерело».

Протягом жовтня ряд контрольно-ревізійних відділів, де функціонує місцеве радіомовлення, повідомили слухачам про Кодекс етики працівників органів Державної контрольно-ревізійної служби та про перебування заступника Голови ГоловКРУ України Наталії Рубан з робочою поїздкою в Херсонській області. Цьому ж візити присвячено публікацію «Державні кошти до власної кишені» в газеті «Акценти» за 27 жовтня. В публікації наводиться пряма мова Наталії Рубан стосовно витрачання коштів в Резервному та Стабілізаційному фондах державного бюджету. Сім інтернет-сайтів висвітлили брифінг, проведений за участю Н.І.Рубан (ГоловКРУ, «Таврія NEWS», «Постфактум», «Контекст-Причорномор’я», «Херсонський форум», «Новий час», «Незалежний спостерігач»).

З початку року завдяки системній роботі з пресою загалом поінформовано про телефони довіри 168 разів (упродовж жовтня - 11 разів).

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей