Що таке тантричний секс?

Усе, що пов'язано з інтимними стосунками, проблеми та їх вирішення
Аватар користувача
Sexologist
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 94
З нами з: 21 березня 2023, 12:24
Звідки: Україна

Що таке тантричний секс?

Повідомлення Sexologist »

Тантричний секс - це різновид сексуальної практики, що сягає своїм корінням давніх індуїстських та буддистських традицій. Це практика, яка передбачає використання сексуальної енергії для досягнення вищого стану свідомості та духовного усвідомлення.
У тантричному сексі акцент робиться на зв'язку між партнерами, а не на самому фізичному акті. Йдеться про використання сексуальної енергії для з'єднання з собою і своїм партнером, щоб краще усвідомити своє тіло і відчути задоволення більш глибоко і осмислено.

Витоки тантричного сексу:
Тантра - це давня індійська філософія, якій понад 5 000 років. Це духовна практика, яка фокусується на взаємозв'язку всіх речей, включаючи сексуальність. В індуїстській та буддистській традиціях тантричний секс розглядався як спосіб з'єднатися з божественним і досягти просвітлення.
Тантричний секс часто асоціюється з Камасутрою, давньоіндійським текстом про сексуальні позиції та техніки. Однак Камасутра не є тантричним текстом як таким, але вона має деякі спільні риси з тантричною філософією, зокрема ідею про те, що секс може бути духовною практикою.

Принципи тантричного сексу:
Тантричний секс базується на кількох ключових принципах. До них відносяться
 • Присутність: У тантричному сексі важливо бути повністю присутнім у моменті. Це означає бути уважним до своїх думок, почуттів і відчуттів, а також до почуттів і відчуттів партнера.
 • Зв'язок: Тантричний секс підкреслює зв'язок між партнерами. Це передбачає не лише фізичну близькість, але й емоційну та духовну близькість.
 • Дихання: Дихання є ключовою частиною тантричного сексу. Вважається, що контролюючи дихання, можна керувати сексуальною енергією і досягати вищих станів свідомості.
 • Енергія: Тантричний секс - це все про енергію. Вважається, що сексуальну енергію можна використовувати для духовного зростання і просвітлення.
 • Не орієнтований на мету: На відміну від традиційного сексу, який часто зосереджений на досягненні оргазму, тантричний секс не орієнтований на досягнення мети. Акцент робиться на подорожі, а не на пункті призначення.
Практики тантричного сексу:
Тантричний секс включає в себе різноманітні практики, в тому числі:
 • Тантричне дихання: передбачає глибоке, повільне дихання, яке допомагає розслабити тіло і зосередити розум. Вважається, що, контролюючи дихання, можна контролювати сексуальну енергію
 • Зоровий контакт: у тантричному сексі партнери можуть займатися очним контактом, тобто дивитися один одному в очі протягом тривалого періоду часу. Це допомагає поглибити зв'язок і близькість між партнерами.
 • Тантричний масаж: Передбачає використання дотиків для стимуляції тіла та посилення сексуальної енергії. Він часто робиться з теплою олією і може охоплювати все тіло.
 • Медитація: Медитація є важливою частиною тантричного сексу. Вона допомагає заспокоїти розум і зосередитися на теперішньому моменті, дозволяючи партнерам встановити зв'язок на більш глибокому рівні.
 • Мантри і співи: Деякі практики тантричного сексу використовують мантри і співи, щоб допомогти зосередити розум і підвищити духовне усвідомлення.
Переваги тантричного сексу:
Практика тантричного сексу має багато потенційних переваг. До них відносяться:
 • Покращення зв'язку з партнером: Тантричний секс підкреслює зв'язок між партнерами, що може допомогти поглибити близькість і покращити комунікацію.
 • Посилене задоволення: зосереджуючись на подорожі, а не на пункті призначення, партнери можуть відчувати задоволення більш глибоко і змістовно.
 • Підвищене усвідомлення тіла: Тантричний секс передбачає уважне ставлення до свого тіла і відчуттів, що може призвести до підвищення рівня усвідомлення і сприйняття тіла.
 • Більша духовна усвідомленість: Тантричний секс ґрунтується на давніх духовних традиціях і може допомогти практикам досягти вищого стану свідомості та духовної обізнаності.
Загалом, тантричний секс - це практика, яка підкреслює зв'язок між партнерами і використання сексуальної енергії для духовного зростання і просвітлення. Зосереджуючись на присутності, зв'язку, диханні, енергії та нецільовій орієнтації, практикуючі можуть поглибити свою близькість, посилити задоволення і досягти більшої духовної обізнаності.
Трохи складніший тест замість «скажи Паляниця»:
Закохане кохання коханців: коханий коханець закохано покохав кохану коханою кохавинкою коханого. Кохайтесь, закохані коханці, кохайте закоханих коханих коханими кохавинками!
 • Similar Topics
  Відповіді
  Перегляди
  Останнє повідомлення

Повернутись до “Інтим”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей