АСТРА Дніпро: Ведучий провайдер геодезичних, землевпорядних та юридичних послуг

Юридичні та нотаріальні послуги у м.Херсон та Херсонській області. Розміщення оголошень на цю тему є безкоштовним
DimaDima
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 92
З нами з: 09 січня 2023, 16:08

АСТРА Дніпро: Ведучий провайдер геодезичних, землевпорядних та юридичних послуг

Повідомлення DimaDima »

Компанія АСТРА Дніпро https://www.astrageo.com.ua/ua виділяється в якості провідного постачальника професійних послуг в галузі геодезії, землевпорядку, кадастру, а також юридичних та адвокатських послуг, включаючи оформлення нерухомого майна. Завдяки великому досвіду кваліфікованих фахівців та використанню передових технологій, АСТРА Дніпро забезпечує високу якість і професійний підхід до кожного завдання.

Працюючи у сфері геодезії, АСТРА Дніпро пропонує різноманітні послуги. Вони включають в себе топографічні вимірювання, створення цифрових моделей місцевості, визначення меж земельних ділянок та інженерно-геодезичний супровід будівництва.

Крім того, компанія має експертизу у землевпорядних роботах і кадастрі. Їхні послуги включають оформлення прав на земельні ділянки, розробку технічних планів, участь у земельних торгах, а також підтримку в процесі державної реєстрації прав на нерухомість.

Компанія АСТРА Дніпро також готова надати юридичні та адвокатські послуги, пов'язані з нерухомістю. Вони включають юридичний супровід угод з нерухомістю, розробку договорів купівлі-продажу, оренди та інших правових документів, а також захист інтересів клієнтів в судових та арбітражних суперечках.

Однією з важливих послуг, яку пропонує АСТРА Дніпро, є оформлення нерухомого майна. Компанія надає допомогу клієнтам у отриманні прав на нерухомість, проведенні державної реєстрації правочинів та прав, отриманні технічних паспортів та інших необхідних документів.

Завдяки своєму професіоналізму та індивідуальному підходу до кожного клієнта, АСТРА Дніпро визнана надійним та відповідальним партнером. Вони пропонують якісні послуги в галузі геодезії, землевпорядку, юридичного супроводу та оформлення нерухомості, а також надають можливість замовити послугу або консультацію для досягнення цілей і вирішення завдань, пов'язаних з нерухомістю.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Юридичні та нотаріальні послуги”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей