Отпуск

Публікація безкоштовних оголошень про туристичні послуги та послуги відпочинку, що будуть корисні для мешканців Херсона та Херсонської області
Виктория Кановалова
Активний учасник
Повідомлень: 109
З нами з: 13 листопада 2017, 19:51

Отпуск

Повідомлення Виктория Кановалова »

Кто не любит отпуска? =) Это ведь самое замечательное время, кто куда едет или летит, но цель у всех одна отдохнуть! Лично мне нравится ехать подальше, желательно в разные места и страны. Я люблю открывать в этом плане для себя что-то то новое. Но тур тоже нужно подбирать тщательно, оценить все за и против. И найти в этом смысле хорошее турагенство бывает сложно, но мне повезло, знакомая посоветовала Discovery Tour - горящие туры из Харькова discovery-tour.com.ua/gorjashhie-tury-iz-harkova/ У них широкий выбор путевок по хорошим ценам, а для заядлых путешественников на сайте много интересных статей на данную тематику. Поэтому, если кому-то такое может быть интересно очень советую.
Андрю
Співрозмовник
Повідомлень: 22
З нами з: 03 листопада 2021, 21:15

Re: Отпуск

Повідомлення Андрю »

Як на мене, вам точно варто відвідати скульптурний парк у Каневі Стаття про парк скульптур у Каневі чудово відображає суть цієї прихованої перлини. Він вміло переплітає природну красу річки Дніпро та скель із багатим культурним досвідом, який пропонує парк. Яскраві описи автора малюють переконливу картину скульптур, що органічно поєднують мистецтво з природою. Цей твір як служить путівником, а й викликає почуття цікавості, спонукаючи читачів досліджувати це відоме місце. Це короткий, але захоплюючий огляд, який викликає інтерес до відкриття унікального поєднання Дніпра, скель та культури у канівському парку скульптур.
Шиловченко Лиля
Мовчазний
Повідомлень: 5
З нами з: 13 лютого 2024, 20:59

Re: Отпуск

Повідомлення Шиловченко Лиля »

Сейчас в отпуск проблематично съездить, увы

Повернутись до “Туристичні послуги”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей