«Українці в окупації – «живий щит» для рф». Інтерв’ю з головою Херсонської облради

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1586
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

«Українці в окупації – «живий щит» для рф». Інтерв’ю з головою Херсонської облради

Повідомлення Волонтери Херсону »

Що відбуватиметься на тимчасово окупованих територіях України після проведення незаконних виборів? Чи планують окупаційні сили депортацію місцевих жителів? Чи можуть посилитися репресії в окупації? На ці та інші питання в інтерв'ю «Новинам Приазов'я» відповів голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.

00:00 Що відбуватиметься в окупації після проведення незаконних виборів?
03:58 Чи планують окупаційні сили депортацію місцевих жителів?
08:13 Чи можуть посилитися репресії?Обговорюючи можливі наслідки та ризики, які можуть виникнути від окупації територій, важко дати точні прогнози. Проте, спостерігаючи за діями окупантів протягом усього часу контролю над зайнятими регіонами, ми можемо зробити деякі висновки.

Незважаючи на те, що лише мінімальний відсоток місцевого населення брав участь у виборах, організованих окупаційною владою, це дало їм змогу стверджувати про наявність певної підтримки серед жителів Херсонської області. В результаті, окупанти використовують це як засіб для посилення своєї пропаганди, намагаючись виправдати свої дії та легітимізувати присутність на цих територіях.

Однак, реальність така, що окупація не принесла ніяких позитивних змін для місцевих жителів. Навпаки, вона лише загострила проблеми, впроваджуючи нові, часто неприйнятні освітні програми, перереєструючи місцеві підприємства під контроль невизнаних владних структур та намагаючись поширити свою культурну та політичну ідеологію.

Депортація місцевих жителів, як здається, стоїть далеко в планах окупантів, оскільки вони використовують цивільне населення як "живий щит". Окупанти облаштували військові позиції у житлових районах, ускладнюючи військовим діям України діяти без ризику для цивільного населення.

Окупаційна влада продовжує застосовувати репресії проти місцевого населення, сприяючи атмосфері страху та хаосу. Це включає арешти та тортури над тими, хто вважається нелояльним до окупаційного режиму, щоб придушити будь-який спротив.

Водночас, незважаючи на всі ці заходи, дух опору серед місцевого населення залишається незламним. Більшість людей, які проживають на окупованих територіях, прагнуть повернення під контроль України та вірять у перемогу українських збройних сил.

Заходи, які були запроваджені для заохочення або примусу місцевого населення до переїзду на території, контрольовані росією, майже не мають успіху серед основної маси населення. Це свідчить про відсутність реальної підтримки окупаційної влади та її політик серед місцевих жителів.

Репресії можуть продовжуватися або навіть посилитися, оскільки окупанти намагаються зберегти контроль над територіями, але сила духу та опору місцевих жителів свідчить про їхню відданість ідеї незалежності та суверенітету України.

Новини Приазов'я

Теги:
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей